انصاری فرد به همراه مدیر برنامه هایش در آلمان دیده شد!

کریم انصاری فرد چند روزی است به همراه مدیر برنامه اش به آلمان سفر کرده تا دوباره شایعه عقد قرارداد او با یکی از تیم های اروپایی شکل بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اردبیل نیوز، قدس آنلاین نوشت:  درحالی که هفته گذشته یکی از سایت های نه چندان معتبر خبر از حضور احتمالی انصاری فرد در باشگاه رئال مادرید می داد البته اخباری که بیشتر برای تبلیغ بود و نه واقعیت انصاری فرد چند روزی است از دسترس پرسپولیسی ها خارج شده است.

تحقیقات نشان می دهد که این بازیکن همراه مدیربرنامه اش به کشور آلمان سفر کرده است. پیش از این سفر مسئولان باشگاه پرسپولیس با کریم انصاری‌فرد برای تمدید قرارداد وارد مذاکره شده بودند  اما پس از ۳ جلسه با او به توافق نرسیدند.
انصاری‌فرد ۲ شرط برای پرسپولیسی‌ها گذاشته بود که یکی از آنها دریافت ۵۰ درصد از قراردادش در هنگام امضای قرارداد با پرسپولیسی‌ها بود و دیگری هر زمان که پیشنهاد خوبی داشته باشد ترانسفر شود که این موضوع مورد موافقت پرسپولیسی‌ها قرار نگرفت؛ اما مسئولان پرسپولیس سعی کردند که باز هم با انصاری‌فرد وارد مذاکره شوند و این بازیکن ۶ روز است که از دسترس خارج شده است. حال باید دید سفر انصاری فرد به آلمان جنبه تفریحی دارد یا او با یکی از تیم های بوندس لیگا قرارداد می بندد؟!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید