10.1 C
Tehran
جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی انتقاد هیتسفلد از هزینه های نجومی رئال : خرید بیل ناعادلانه بود

انتقاد هیتسفلد از هزینه های نجومی رئال : خرید بیل ناعادلانه بود

سرمربی۶۴ ساله در صحبت هایی به انتقاد از سیاستهای رئال در بازار نقل و انتقالات پرداخته

سایت گل- اوتمار هیتسفلد سرمربی تیم ملی سوئیس به انتقاد از سیاستهای رئال مادرید در بازار نقل و انتقالات پرداخته و براین باور است که رئالی ها باید به خاطر افزایش رقم بدهی شان دست از این هزینه کردن های نجومی بکشند.

کهکشانی ها در بازار نقل و انتقالات تابستانی مبلغ ۱۰۰ میلیون یورو برای خرید بیل هزینه کردند ودرمجموع حدود ۱۸۱.۵ میلیون یورو برای خریدهای تابستانی شان  پرداخت نمودند و علاوه بر بیل، آیسر اییارامندی و ایسکو را نیز به خدمت گرفتند.

البته با جدایی بازیکنانی مثل مسعوت اوزیل و گونسالو ایگواین بخشی از این هزینه ها جبران و مبلغ خرج شده رئالی ها حدود ۶۷ میلیون یورو اعلام شد ولی طبق برآوردهای انجام شده رقم بدهی رئال در ماه اکتبر به حدود نیم میلیارد یورو رسیده

دراین میان خریداری بیل از نظر هیتسفلد کار جالبی نبوده و براین باور است که این خرید ناعادلانه بوده است

هیتسفلد در گفتگو با فوتبول تاکتیکو گفت:« خرید بیل غیرقابل درک است. من اصلا نمی توانم بفهمم که چطور می شود تیمی اینقدر قرض و بدهی داشته باشد. ناعادلانه است که رئال بتواند چنین بازیکنانی را آن هم در شرایطی که اینقدر بدهی دارد بخرد. این اصلا عادلانه نیست.»

هیتسفلد در ادامه از بایرن مونیخ به عنوان الگوی برقراری تعادل میان موفقیت در رقابتها و مسائل مالی نام برد و گفت:« بایرن باشگاه سالمی است که قرضی ندارد. آنها تنها برپایه پتانسیل اقتصادی خودشان بازیکن می خرند. آنها هم مبالغ زیادی را برای خرید بازیکنان پرداخت کرده اند ولی هیچ وقت از ارگان یا جای دیگری پول نگرفته اند. از این نظر نمی توان بایرن و رئال را با هم مقایسه کرد.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید