انتشار اولین پوستر «مرد ایرلندی» اسکورسیزی

کسانی که نگران بودند نتفلیکس با جدیدترین کلیپ مارتین اسکورسیزی با عنوان «مرد ایرلندی» همان کاری را کند که با اغلب کلیپ‌هایش می‌کند، می‌توانند دست از نگرانی بردارند و نتفلیکس را دوست بدارند!

به گزارش هنروتجربه به نقل از پلی‌لیست، این کمپانی عرضه و پخش آنلاین و مجازی که عادت دارد کلیپ‌های تولیدی‌اش را بدون تبلیغات کافی پخش و عرضه کند، از جمله تازه‌ترین نمونه‌هایش کلیپ تحسین‌شده‌ «ولگردها» (آدام لئون) و اثر تازه دانکن جونز با نام «لال»، برای کلیپ اسکورسیزی بر عکس همیشه عمل کرده است که جای امیدواری دارد.

برای همین در عملی غافلگیرکننده، روز گذشته اولین پوستر «مرد ایرلندی» منتشر شد؛ و تا جایی که اهل فن به خاطر می‌آورند سابقه نداشته است که نتفلیکس این قدر زودتر دست به تبلیغ کلیپی بزند. اما برخی به‌درستی بر این باورند که کلیپ‌سازی مثل اسکورسیزی آن قدر بزرگ و بااهمیت بوده است که نتفلیکس به‌کل رویکردی متفاوت را در تولید و عرضه کلیپ او در نظر بگیرد.

«مرد ایرلندی» با حضور رابرت دنیرو، آل پاچینو، جو پشی، بابی کاناوله و هاروی کایتل در نقش‌های اصلی، داستان فرانک شیرن را روایت می‌کند؛ مأموری عالی‌رتبه در IBT که طبق شایعه‌ها با مرگ رییس‌جمهور کندی و جیمی هافا در ارتباط بوده است. بخشی از بودجه صدوچند میلیون دلاری کلیپ صرف جوان‌سازی دنیرو با استفاده از جلوه‌های رایانه‌ای برای چند فصل مختلف از کلیپ خواهد شد.

 

با سایت خبری ملکانه همراه باشد…

[ad_2]

banifilm.ir

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید