انتخاب سرمربی غیر‌بومی اولویت اصلی تیم فوتبال شهرداری اردبیل

بعد از ناکامی تیم فوتبال دسته دو شهرداری اردبیل در لیگ کشور انتخاب سرمربی در هاله‌ای از ابهام بود که بالاخره مسئولان اعلام کردند اولویت انتخاب با سرمربی غیر‌بومی است.

اردبیل نیوز: مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل اظهار داشت: ما بعد از جمع‌بندی نظرات مردم در قالب برنامه صبح و نشاط به این نتیجه رسیدیم که سرمربی غیر‌بومی گزینش کرده و به سرعت کار آماده‌سازی تیم را برای آغاز مسابقات لیگ دسته دو آغاز کنیم.

حجت‌الاسلام ابراهیم میر‌عباس‌زاده خاطرنشان کرد: هر چند در انتخاب سرمربی بومی و غیر‌بومی شاهد اظهارنظرهای مختلف کارشناسان بودیم که عده‌ای بومی و عده‌ای غیر‌بومی را پسند می‌کردند اما تصمیم گرفتیم تا با ارزیابی نهایی یک سرمربی غیر‌بومی را برای تیم فوتبال شهرداری اردبیل با هدف حضور مقتدرانه در لیگ دسته دو کشور و صعود به لیگ دسته یک انتخاب کرده و رضایت علاقه‌مندان و عموم مردم را فراهم کنیم.

وی با اعلام اینکه ظرف روزهای آینده سرمربی جدید تیم فوتبال شهرداری اردبیل معرفی شده و تمرینات آماده‌سازی تیم پیگیری می‌شود، یادآور شد: سعی داریم با جذب چند بازیکن و همچنین ابطال قرارداد برخی از بازیکنانی که پایبند به مبانی اخلاقی و ارزشی نبودند تیم هماهنگ و یکدستی را روانه مسابقات دسته دو کشور کنیم تا حداقل بتوانیم در فصل پیش‌رو با موفقیت به لیگ دسته یک کشور صعود کنیم.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل با مقصر قلمداد کردن سرمربی سابق تیم در نظارت نداشتن بر بازیکنان و برخی حرکت‌های آنها گفت: ما به بازیکنی نیاز داریم که علاوه بر تاکتیک و تکنیک مناسب از اخلاق و خصوصیات ورزشی شایسته و پهلوانی واقعی برخوردار باشد وگرنه جذب بازیکن کار راحتی است که در نگهداری و استفاده از توانمندی آنها به شکل مطلوب سرمربی باید هوشمندانه عمل کند.

میر‌عباس‌زاده با تایید این مطلب که برخی از بازیکنان به دلیل کوتاهی سرمربی در گذشته در شان شهرداری اردبیل رفتار نکرده و با حضور در محافل شبانه کیفیت بازی‌ها را با توجه به آمادگی نداشتن پایین آورده بودند، تاکید کرد: در این زمینه خود بنده چندین بار به سرمربی تذکر داده بودم ولی این تذکرات مفید به فایده نبود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، اما به دنبال این اظهارات یکی از کارشناسان و با سابقه‌های فوتبال اردبیل بیان داشت: با احترام به توانمندی مربیان داخلی بنده نیز معتقدم که باید از مربی غیر‌بومی در هدایت تیم شهرداری اردبیل استفاده کرد به شرط آنکه مربی خلاق، توانمند و تاثیر‌گذار جذب شود.

2 دیدگاه‌ها

 1. راستی این لینک صفحه شهرداری اردبیل تو نظرسنجی هستش
  footballpopular.com/shahrdari-ardebil
  برید اونجا و به شهرداری رأی (Vote) بدید.
  تراختور همچنان اوله. کاری کنید شهرداری اردبیل هم برسه به دومی[نیشخند]
  یاشاسین تراختور، یاشاسین شهرداری آذربایجان تیم لری

 2. سلام به هواداران تیم شهرداری
  من هوادار تراختورم. امیدوارام شهرداری اردبیل بتونه بیاد بالا و تو سال بعدتر هم نماینده ای لایق از اردبیل تو لیگ برتر باشه.
  از هوادارای این تیم هم خواهش میکنم مثل هوادارای تراختور ورزشگاه رو پر کنن تا انگیزه بازیکنا بیشتر بشه
  یاشاسین شهرداری اردبیل، یاشاسین تراختور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید