9.5 C
Tehran
یکشنبه، ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی امیر عابدینی:مظفری زاده تحت تاثیر دوستانش است / ناظر بازی گفت رشت...

امیر عابدینی:مظفری زاده تحت تاثیر دوستانش است / ناظر بازی گفت رشت را به آتش می کشم!

داور حق ندارد به بازیکن ما بگوید:دهنت را ببند!مظفری زاده با عصبانیت بابازیکنان ما حرف می زد.از چه چیز عصبانی بودی آقای مظفری زاده؟یک لبخند در طول ۹۴ دقیقه نزد.او با خصومت داوری کرد

سایت گل – امیرعابدینی پس از صحبت های جنجالی اش در برنامه نود، حالا همچنان روی موضع اش ایستاده است و همان حرفها را تکرار می کند. وی از دسیسه ای صحبت می کند که قصد دارد دودمان داماش را برباد دهد.

عابدینی در ابتدا می گوید: وقتی پای داماش در میان است، من به خودم فکر نمی کنم و حفاظت از خودم را کنار می گذارم. چیدمان این نوع داوری در کنار هم یک معنا و مفهوم پشت پرده داشت. آقایان فکر می کنند که من نمی دانم چه خبر است. آنها اشتباه می کنند و من همه چیز را می دانم چه اتفاقی درحای روی دادن است. آدمها وقتی کم می آورند و در اندیشه هم کم می آورند از ابرازشان سوئ استفاده می کنند در برابر رقیب و کسی که در جایگاه حق ایستاده است و می خواهند او را از میان بردارند.

عابدینی که در ایهام نوک پیکان انتقاداتش متوجه محمد نبی است در ادامه می گوید: دعوای من با فدراسیون شخصی نیست. و من با کفاشیان دوست هستم. من در ارتباط با بودجه حرف زدم و اعتقاد داشتم که آنچه دوستان کفاشیان نوشته اند بودجه نویسی نیست و فاکتور نویسی و فاکتور سازی است!

مدیرعامل داماش در خصوص چگونگی مرتبط بودن کارهای او با نتایج داماش می گوید: من وقتی با آقایان مقابله کردم، دوستان رفتند و سر داماش را بریدند تا من ساکت شوم. یک بازیکن را بی جهت اخراج کردند. یک پنالتی نگرفتند و در ارتباط با گل ملوان هم من حرف دارم که دوستان در برنامه نود به سادگی از آن گذشتند. پنالتی که اگر گرفته می شد نتیجه کاملا بر می شد. آقای داور حق ندارد به بازیکن ما بگوید: دهنت را ببند! مظفری زاده با عصبانیت با بازیکنان ما حرف می زد. از چه چیز عصبانی بودی آقای مظفری زاده؟ یک لبخند در طول ۹۴ دقیقه نزد. ایشان با خصومت مطلق برای داماش داوری کرد.

عابدینی سپس با اشاره به داوری ضعیف مظفری زاده دربرابر داماش در بازی های گذشته هم گفت: خصومت ایشان تکرار مکرارات بود و این خصومت خلاف مقرارات فیفاست. داماش در گذشته هم از ایشان آسیب دیده بود که به خاطر شخصیت بالای او گذشت کرده بودیم اما وقتی می بینیم به خاطر این شخصیت خوب دیگران دارند از او سوء استفاده می کنند دیگر نمی توانم سکوت کنم. او تحت تاثیر دوستانش است. ناظر بازی تند تند یادداشت بر می داشت و به روابط عمومی ما می گوید: من اینجا را به آتش می کشم! کجا را می خواهی به آتش بکشی آقای صدیقی!؟ دل مردم گیلان را که آتش زدی رفت!

عابدینی که لحظه به لحظه عصبانی تر می شود می گوید: به خاطر رفاقت هایی که پشت پرده با هم دارند و در آن رفاقت ها برای جلوه شدن دوستی شان، چه تیمی بهتر از داماش تا آن را منهدم کنند تا عابدینی منهدم شود! تا در بازی حساسی که برای مردم رشت وجود دارد در جلوی چشم هواداران مقابل ملوان می آیند و داماش را قربانی می کنند تا هم دوستی شان به آقایان را ثابت کنند و هم من را ساکت نمایند. مانند بازی سال گذشته که آقای صالحی آمد و آن طور تیم داماش را در انزلی نابود کرد.

عابدینی در خصوص استعفایش می گوید: من دو ماه هست که استعفا داده ام. اصرار دارم که کسی را بیاورند تا ببینند من دارم چه می کشم. زندگی من نابود شد، آنچه داشتم در این باشگاه گذاشتم. کسانی که ادعا دارند چرا پا پیش نمی گذارند. من بازی با ملوان نتوانستم به رشت بیایم، چرا آنها که در این مدت مدعی هستند نیامدند و کاری بکنند.

مدیرعامل داماش در خصوص بازیکنانش می گوید: من در نیم فصل هم به بچه ها گفتم که اوضاع مالی ما خوب نیست، هر که نمی تواند بماند برود و دست بلند کند و به خدا ناراحت نمی شوم، به شرطی که منافع باشگاه تامین شود. فقط آبشک دست بلند کرد. شما بگویید بازیکنی که چهارصد میلیون تومان رقم قراردادش است و به اندازه نصف سالهای گذشته اش کارایی ندارد و دلش با این تیم نیست و من نمی توانم پولش را بدهم چرا باید در تیم نگه دارم به زور؟


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید