»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   امیدوارم تراکتور موفق باشد/ تراکتور باید به بخش خصوصی واگذار شود
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۳:۵۲

امیدوارم تراکتور موفق باشد/ تراکتور باید به بخش خصوصی واگذار شود


تبریز- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: امیدوارم تراکتورسازی در فصل آینده موفق باشد.

به نقل از مهر، فراز کمالوند عصر امروز یک شنبه بعداز تساوی تیمش برابر تراکتورسازی در تبریز گفت: بازی سختی در تبریز داشتیم، البته برای پیروزی آمده بودیم ولی فقط یک امتیاز گرفتیم البته باید خدا را شکر کنم.

وی سپس با بیان اینکه هم خوشحالم و هم ناراحت گفت: خوشحال از اینکه به شهری برگشتم که خاطرات خوبی دارم و لحظه به لحظه تبریز برای من خاطره‌انگیز است و ناراحت از این هستم که وقتی وارد ورزشگاه شدم با سکوهای خالی ورزشگاه مواجه شدم.

کمالوند با اشاره به اینکه امیدوارم هواداران تراکتورسازی را دوباره در ورزشگاه ببینم، افزود: برای من که عادت دارم چهار ساعت قبل از مسابقه استادیوم یادگار امام (ره) را پر از تماشاگر ببینم جای نگرانی و ناراحتی داشت.

سرمربی صنعت نفت آبادان اظهار داشت: امیدوارم مشکلات تیم تراکتورسازی حل شود و این تیم در فصل آینده نتایج درخشانی کسب کند.

وی تاکید کرد: چاره تراکتور، واگذاری به بخش خصوصی است و بهترین گزینه برای این کار، واگذاری به آقای زنوزی است؛ چراکه هم تیمداری کرده و هم تبریزی است.

کمالوند همچنین گفت: این را هم باید بگویم که تراکتور مدیون سپاه است و روزی که تراکتور روی زمین مانده بود، سپاه این تیم را در اختیار گرفت و اگر این چنین نمی شد، تراکتور هم به سرنوشت پاس دچار می شد.

وی ادامه داد: تراکتور به جمع بندی رسیده که این تیم را به بخش خصوصی واگذر کند و بهترین گزینه برای واگذاری آقای زنوزی است. سپاه در این سال ها بالای ۶۰-۵۰ میلیارد تومان برای تراکتور هزینه کرده و به جرات می گویم که اگر حمایت سپاه نبود، تراکتور هم نبود.

سرمربی صنعت نفت گفت: آقای آجورلو در بحث درآمدزایی، عملکرد فوق العاده ای در تراکتور داشت و توانست بدهی های کلان این تیم را پرداخت کند و مردم تبریز قدرشناس هستند.

وی گفت: ما امروز غایبان زیادی داشتیم و در کل، بازی خوبی بود و مساوی عادلانه بود. البته لغزندگی زمین نیز برای دو تیم مشکل ساز شد.

وی افزود: خوشحالم که بهترین نتیجه نفت آبادان را در طول این سال ها کسب کردیم و امیدوارم باز هم فضای ورزشگاه‌ها مثل آن سال‌ها شود.

کمالوند اظهار داشت: من بعد از کسب تجربه در تیم‌های مختلف، احساس می‌کنم وقتش رسیده که برای فصل آینده، با تیمی باشم که بتوانیم برای قهرمانی جهش کنیم و به نظرم، سال ۹۷، سال متفاوتی برای من خواهد بود.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

عادل فردوسی پور که همیشه برای داشتن تایم اضافه در تلویزیون دعوا دارد ، این هفته 90 را اقلا نیم ساعت زودتر تمام کرد و درحالی که مشخص بود منتظر مانده تا آیتم های مربوط به بازی نساجی و خونه...
حتما خبر دعوای مقامات ایران و عربستان در جایگاه ویژه بازی ایران و عربستان را شنیده اید. دعوایی که بین مقامات همراه تیم ایران و تنها نماینده ویژه عربستان در جایگاه رخ داده است. هادی ساعی که در بطن دعوا بوده...
عبدالصمد ابراهیمی یک روز بعد از اینکه حمید گرشاسبی مدیر پرسپولیس خواهان اهدای کاپ قهرمانی سوپرجام فوتبال ایران به پرسپولیس شد ، مدعی شده استقلالی ها اصلا به کمیته انضباطی شکایت هم نکرده اند. پس از اینکه استقلال در سوپرکاپ لیگ...
علی دایی که در جریان زلزله کرمانشاه سعی کرد سهم ویژه‌ای در کمک به بازماندگان داشته باشد، دیروز در واکنش به اظهارات برخی نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه سلبریتی‌ها در این‌باره شفاف‌سازی نکردند، بشدت عصبانی شد و گفت: «من نباید...


  • فیلم سینمایی خانه دختر