»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   امیدوارم تراکتور موفق باشد/ تراکتور باید به بخش خصوصی واگذار شود
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۳:۵۲

امیدوارم تراکتور موفق باشد/ تراکتور باید به بخش خصوصی واگذار شود


تبریز- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: امیدوارم تراکتورسازی در فصل آینده موفق باشد.

به نقل از مهر، فراز کمالوند عصر امروز یک شنبه بعداز تساوی تیمش برابر تراکتورسازی در تبریز گفت: بازی سختی در تبریز داشتیم، البته برای پیروزی آمده بودیم ولی فقط یک امتیاز گرفتیم البته باید خدا را شکر کنم.

وی سپس با بیان اینکه هم خوشحالم و هم ناراحت گفت: خوشحال از اینکه به شهری برگشتم که خاطرات خوبی دارم و لحظه به لحظه تبریز برای من خاطره‌انگیز است و ناراحت از این هستم که وقتی وارد ورزشگاه شدم با سکوهای خالی ورزشگاه مواجه شدم.

کمالوند با اشاره به اینکه امیدوارم هواداران تراکتورسازی را دوباره در ورزشگاه ببینم، افزود: برای من که عادت دارم چهار ساعت قبل از مسابقه استادیوم یادگار امام (ره) را پر از تماشاگر ببینم جای نگرانی و ناراحتی داشت.

سرمربی صنعت نفت آبادان اظهار داشت: امیدوارم مشکلات تیم تراکتورسازی حل شود و این تیم در فصل آینده نتایج درخشانی کسب کند.

وی تاکید کرد: چاره تراکتور، واگذاری به بخش خصوصی است و بهترین گزینه برای این کار، واگذاری به آقای زنوزی است؛ چراکه هم تیمداری کرده و هم تبریزی است.

کمالوند همچنین گفت: این را هم باید بگویم که تراکتور مدیون سپاه است و روزی که تراکتور روی زمین مانده بود، سپاه این تیم را در اختیار گرفت و اگر این چنین نمی شد، تراکتور هم به سرنوشت پاس دچار می شد.

وی ادامه داد: تراکتور به جمع بندی رسیده که این تیم را به بخش خصوصی واگذر کند و بهترین گزینه برای واگذاری آقای زنوزی است. سپاه در این سال ها بالای ۶۰-۵۰ میلیارد تومان برای تراکتور هزینه کرده و به جرات می گویم که اگر حمایت سپاه نبود، تراکتور هم نبود.

سرمربی صنعت نفت گفت: آقای آجورلو در بحث درآمدزایی، عملکرد فوق العاده ای در تراکتور داشت و توانست بدهی های کلان این تیم را پرداخت کند و مردم تبریز قدرشناس هستند.

وی گفت: ما امروز غایبان زیادی داشتیم و در کل، بازی خوبی بود و مساوی عادلانه بود. البته لغزندگی زمین نیز برای دو تیم مشکل ساز شد.

وی افزود: خوشحالم که بهترین نتیجه نفت آبادان را در طول این سال ها کسب کردیم و امیدوارم باز هم فضای ورزشگاه‌ها مثل آن سال‌ها شود.

کمالوند اظهار داشت: من بعد از کسب تجربه در تیم‌های مختلف، احساس می‌کنم وقتش رسیده که برای فصل آینده، با تیمی باشم که بتوانیم برای قهرمانی جهش کنیم و به نظرم، سال ۹۷، سال متفاوتی برای من خواهد بود.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

گروه Badboy و راز هم قسم شدن پسران و دختران ماجرای آزار و کتک زدن دختر ١٦ ساله سیرجانی یک هفته‌ای می‌شود که به پرونده‌ای جنجالی تبدیل شده است. پرونده‌ای که هنوز هم زوایای پنهان زیادی دارد و خیلی از معماها...
مهاجم سابق رئال مادرید برای عقد قرارداد با تیم فوتبال استقلال راهی تهران می‌شود. به گزارش ملکانه، امانوئل آدبایور، مهاجم توگویی سابق آرسنال٬ رئال مادرید و منچسترسیتی در آستانه پیوستن به تیم فوتبال استقلال تهران قرار دارد. گفته می‌شود یکشنبه آدبایور برای...
هر چقدر مدیران فدراسیون فوتبال تلاش می‌کنند، شرایطی را فراهم کنند که صدای اعتراض سرمربی تیم‌ملی فوتبال بلند نشود و هر چقدر هم که مصاحبه کنند و توضیح بدهند کی‌روش قطعا تا جام ملت‌های آسیا سرمربی تیم ملی است و...
عادل فردوسی پور که همیشه برای داشتن تایم اضافه در تلویزیون دعوا دارد ، این هفته 90 را اقلا نیم ساعت زودتر تمام کرد و درحالی که مشخص بود منتظر مانده تا آیتم های مربوط به بازی نساجی و خونه...


  • فیلم سینمایی خانه دختر