امیدوارم تراکتور موفق باشد/ تراکتور باید به بخش خصوصی واگذار شود

0
138


تبریز- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: امیدوارم تراکتورسازی در فصل آینده موفق باشد.

به نقل از مهر، فراز کمالوند عصر امروز یک شنبه بعداز تساوی تیمش برابر تراکتورسازی در تبریز گفت: بازی سختی در تبریز داشتیم، البته برای پیروزی آمده بودیم ولی فقط یک امتیاز گرفتیم البته باید خدا را شکر کنم.

وی سپس با بیان اینکه هم خوشحالم و هم ناراحت گفت: خوشحال از اینکه به شهری برگشتم که خاطرات خوبی دارم و لحظه به لحظه تبریز برای من خاطره‌انگیز است و ناراحت از این هستم که وقتی وارد ورزشگاه شدم با سکوهای خالی ورزشگاه مواجه شدم.

کمالوند با اشاره به اینکه امیدوارم هواداران تراکتورسازی را دوباره در ورزشگاه ببینم، افزود: برای من که عادت دارم چهار ساعت قبل از مسابقه استادیوم یادگار امام (ره) را پر از تماشاگر ببینم جای نگرانی و ناراحتی داشت.

سرمربی صنعت نفت آبادان اظهار داشت: امیدوارم مشکلات تیم تراکتورسازی حل شود و این تیم در فصل آینده نتایج درخشانی کسب کند.

وی تاکید کرد: چاره تراکتور، واگذاری به بخش خصوصی است و بهترین گزینه برای این کار، واگذاری به آقای زنوزی است؛ چراکه هم تیمداری کرده و هم تبریزی است.

کمالوند همچنین گفت: این را هم باید بگویم که تراکتور مدیون سپاه است و روزی که تراکتور روی زمین مانده بود، سپاه این تیم را در اختیار گرفت و اگر این چنین نمی شد، تراکتور هم به سرنوشت پاس دچار می شد.

وی ادامه داد: تراکتور به جمع بندی رسیده که این تیم را به بخش خصوصی واگذر کند و بهترین گزینه برای واگذاری آقای زنوزی است. سپاه در این سال ها بالای ۶۰-۵۰ میلیارد تومان برای تراکتور هزینه کرده و به جرات می گویم که اگر حمایت سپاه نبود، تراکتور هم نبود.

سرمربی صنعت نفت گفت: آقای آجورلو در بحث درآمدزایی، عملکرد فوق العاده ای در تراکتور داشت و توانست بدهی های کلان این تیم را پرداخت کند و مردم تبریز قدرشناس هستند.

وی گفت: ما امروز غایبان زیادی داشتیم و در کل، بازی خوبی بود و مساوی عادلانه بود. البته لغزندگی زمین نیز برای دو تیم مشکل ساز شد.

وی افزود: خوشحالم که بهترین نتیجه نفت آبادان را در طول این سال ها کسب کردیم و امیدوارم باز هم فضای ورزشگاه‌ها مثل آن سال‌ها شود.

کمالوند اظهار داشت: من بعد از کسب تجربه در تیم‌های مختلف، احساس می‌کنم وقتش رسیده که برای فصل آینده، با تیمی باشم که بتوانیم برای قهرمانی جهش کنیم و به نظرم، سال ۹۷، سال متفاوتی برای من خواهد بود.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید