امکانات لازم برای ورزش نابینایان فراهم می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: به رغم مشکلات مالی سعی می‌کنیم تجهیزات و امکانات لازم برای ورزش نابینایان و کم بینایان را با همکاری دیگر دستگاه‌ها فراهم کنیم.

 

 

احد پازاج پیش از ظهر امروز در دیدار با حسن جعفری ملی‌پوش تیم ملی گلبال کشورمان از زحمات و تلاش‌های وی در تمرینات و اردوهای تیم ملی قدردانی کرد و اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان و هیئت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان استان اردبیل تلاش می‌کنند تا بستر مناسبی برای تمرینات آرام و بدون دغدغه ورزشکاران و قهرمانان نابینا فراهم آورد.

وی با بیان اینکه جعفری یکی از قهرمانان ارزشمند و افتخارآفرین برای استان اردبیل است، یادآور شد: به رغم مشکلات مالی سعی می‌کنیم تجهیزات و امکانات لازم برای ورزش نابینایان و کم بینایان را با همکاری دیگر دستگاه‌ها فراهم کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: تلاش افتخار‌آفرینان ورزشی و جوانان این مرز و بوم در عرصه‌ها و زمینه‌های مختلف برای کسب مقام‌های جهانی و بین‌المللی قابل تقدیر و ستایش است.

در این دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با اهدا هدایایی از حضور ارزشمند و تاثیرگذار جعفری در تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا قدردانی کرد.

در این دیدار برادران معاون ورزشی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل، یعقوبی رئیس و اصغرزاده دبیر هیئت ورزش‌های نابینایان و کم بینایان و احدی رئیس روابط عمومی استان نیز حضور داشتند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حسن جعفری عضو تیم ملی گلبال کشورمان درمسابقات قهرمانی گلبال آسیا و اقیانوسیه که به میزبانی چین برگزار شد به همراه تیم ملی با کسب عنوان قهرمانی سهمیه ورود به رقابت‌های جهانی ۲۰۱۴ فنلاند را نیز کسب کرد.

در این رقابت‌ها حسن جعفری ملی‌پوش گلبال کشورمان به عنوان فنی‌ترین بازیکن و ستاره این مسابقات معرفی شد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید