»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   امروز می توانستیم پیروز شویم
۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۲۳:۱۰

امروز می توانستیم پیروز شویم


تبریز- سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: امروز می توانستیم پیروز شویم.

به نقل از مهر، ارطغرول ساغلام عصر امروز یک شنبه در نشست خبری بعداز بازی دو تیم تراکتورسازی تبریز و صنعت نفت آبادان به خبرنگاران گفت: بازی امروز مهم بود ولی نتوانستیم پیروز شویم.

ساغلام همچنین با بیان اینکه وقتی که به تبریز آمدیم تراکتور نتایج خوبی نگرفته بود، ادامه داد: تراکتور قبل از چهار دیداری که تیم قبل از ما بازی کرده بود فقط یک پیروزی داشت.

سرمربی تراکتورسازی سپس افزود:  قبل از آمدن من یکسری نارضایتی ‌هایی در تیم شروع شده بود و آرام آرام هواداران هم با تیم قهر کرده بودند و ما در این شرایط بود که به تبریز آمدیم.

وی سپس ادامه داد: ما در مدت کوتاهی کارمان را شروع کردیم و چهار بازی سخت پشت سرهم دادیم. چرا که سه بازی، خارج از خانه بود. بازیکنان ما در روزهای ابتدایی، تصمیم گرفتند تراکتور را سرپا نگه دارند.

ساغلام همچنین با بیان اینکه اگر امروز در لیگ ماندیم، به خاطر هشت امتیازی بود که در آن چهار بازی کسب کردیم، گفت: ما مجبور بودیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بجنگیم و در آن برهه، بخاطر موقعیت هایی که خلق می کردیم و فوتبالی که ارائه می دادیم، همه از تیم راضی بودند.

ساغلام با بیان اینکه خدا را شکر این فصل کابوس وار را به پایان رساندیم و بدون هیچ خجالتی، این فصل را به پایان می رسانیم، ادامه داد: امیدوارم این مشکلات بزرگ، برای آیندگان، درسی بشود. ما هفته آینده به مصاف فولاد می رویم و تنها چهار بازی خانگی داشتیم که در آن چهار بازی هم، هواداران ما را حمایت نکردند و هیچ دیداری نداشتیم که از حمایت آن‌ها برخوردار باشیم.
وی همچنین گفت: طرفداران هم شاید حق داشته باشند، اما عدم حمایت آنها، روی بازی ما تاثیر منفی می گذاشت و به نظرم کار سختی بود که در این دوره سخت با کادر ناقص، برای تیمی که هوادارانش از تیم قهر بودند و برخی از آنها حتی علیه تیم شده بودند.
ساغلام اظهار داشت: با مشکلات مختلف و شرایط اقتصادی، دچار وضعیت بدی شدیم و انگیزه بازیکنان ما به شدت کم شد. این موضوع، تاثیر مستقیمی روی نتایج ما داشت و بازیکنان انگیزه ای در تمرینات نداشتند و حتی برخی از آن ها به تمرینات هم نیامدند و از فوتبال دور شدیم. 
سرمربی تراکتورسازی افزود: ما نتوانستیم به بازیکنانمان استراحت دهیم و هر سه روز یک مسابقه انجام می دادیم و مصدومیت هایی هم دچار بازیکنان ما شد. دوره سختی را سپری کردیم و بازیکنان هم خیلی مشکل داشتند و نخواستیم نشان دهیم که داخل تیم چه مشکلاتی وجود دارد.

تراکتورسازی تبریز در دیدارهای هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۸ امروز در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف صنعت نفت آبادان رفت که در پایان این دیدار سهم هر دو تیم یک امتیاز شد.

ابتدا آگوستو سزار در دقیقه (۳۷) برای صنعت نفت گلزنی کرد و شاگردان کمالوند نیمه نخست را با پیروزی به رختکن رفتند اما در اوایل نیمه دوم دانیال اسماعیلی‌فر در دقیقه (۵۸) برای تراکتورسازی گل تساوی را به ثمر رساند. تراکتور با این تک امتیاز ۳۱ امتیازی شد .

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

عادل فردوسی پور که همیشه برای داشتن تایم اضافه در تلویزیون دعوا دارد ، این هفته 90 را اقلا نیم ساعت زودتر تمام کرد و درحالی که مشخص بود منتظر مانده تا آیتم های مربوط به بازی نساجی و خونه...
حتما خبر دعوای مقامات ایران و عربستان در جایگاه ویژه بازی ایران و عربستان را شنیده اید. دعوایی که بین مقامات همراه تیم ایران و تنها نماینده ویژه عربستان در جایگاه رخ داده است. هادی ساعی که در بطن دعوا بوده...
عبدالصمد ابراهیمی یک روز بعد از اینکه حمید گرشاسبی مدیر پرسپولیس خواهان اهدای کاپ قهرمانی سوپرجام فوتبال ایران به پرسپولیس شد ، مدعی شده استقلالی ها اصلا به کمیته انضباطی شکایت هم نکرده اند. پس از اینکه استقلال در سوپرکاپ لیگ...
علی دایی که در جریان زلزله کرمانشاه سعی کرد سهم ویژه‌ای در کمک به بازماندگان داشته باشد، دیروز در واکنش به اظهارات برخی نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه سلبریتی‌ها در این‌باره شفاف‌سازی نکردند، بشدت عصبانی شد و گفت: «من نباید...


  • فیلم سینمایی خانه دختر