امروز در خانه خود غریب بودیم/ تغییر زمانبر است


اصفهان – سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: امروز روزی بود که در خانه خود غریب بودیم و با ناداوری همراه بود.

به گزارش مجله اینترنتی ملکانه، منصور ابراهیم‌زاده عصر جمعه پس از شکست تیمش مقابل استقلال تهران در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت: به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی است. بازی تمام شد اما فوتبال و زندگی همیشه ادامه دارد و همه باید برای بهتر زندگی کردن تلاش کنند.

وی ادامه داد: امروز روزی بود که در خانه خود غریب بودیم و با ناداوری همراه بود. بازیکنان ما عملکرد خوبی به نمایش گذاشتند و می‌توانستند عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارند اما به هر حال این اتفاق صورت نگرفت.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: تغییر کردن و خوب بودن زمانبر است و من از بچه های خود از نظر فوتبالی راضی هستم و می‌توانم بگویم اگر درست برنامه‌ریزی شود، می‌توانند عملکرد خوبی به نمایش بگذارند.

وی افزود: حدس من این است که روی مهرداد محمدی و حسن جعفری خطا شد. در هر تیمی وقتی انرژی بازیکنان فیزیکی را بگیریم، کاری نمی‌توانند بکنند و امید ابراهیمی و روزبه چشمی از این بازیکنان به شمار می‌روند. 

ابراهیم زاده گفت: وقتی بازیکنی کارت دریافت کند، نگران است که کارت دوم را دریافت کند و به همین دلیل قدرت و جسارت درگیری از آنها گرفته می‌شود اما این اتفاق در بازی ما صورت نگرفت.

هوادار بدون بازیکن یا بازیکن بدون هوادار فایده‌ای ندارد

وی افزود: آیا امروز بچه های ما تشویق شدند و آیا مثل قبل بود؟. همیشه هواداران سپاهان وقتی تیم من در زمین بود در هر شرایطی، تشویق می‌کردند. همه می‌دانستند که این بازی آخر ماست و تیم ما حذف نمی‌شود و آبرومندانه از زمین بیرون آمدن چقدر مهم است و بدون شک می‌توانستیم به گونه دیگری از زمین بیرون بیاییم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت: یک باشگاه، بازیکنان، کادر فنی و اجرایی و هواداران، اگر همه با همدیگر کمک کنند، می‌توانند موفق باشند و هیچ کدام به تنهایی نمی‌توانند. هوادار بدون بازیکن و یا بازیکن بدون هوادار فایده‌ای ندارد. من یکی از هواداران و باشگاه سپاهان هستم و آنها نیز سرمایه‌های سپاهان هستند که باید روی آنها برنامه‌ریزی شود.

وی تصریح کرد: هواداران سپاهان همیشه برای من قابل احترام هستند و راه‌حل‌های دیگری برای انتقاد هم وجود ندارد.

ابراهیم زاده اعلام کرد: قبل از شروع بازی اسم قلعه‌نویی را بر زبان آوردند و باشگاه حق دارد هر مربی را در تیم بیاورد اما سوال من این است که جایگاه این صحبت‌ها اینجاست یا خیر و به نظرم باید روی اینگونه بحث‌ها دقت اجتماعی و فرهنگی بیشتری به خرج داد.

من هم یکی از گزینه های سرمربی گری سپاهان هستم

وی اضافه کرد: بعد از بازی استقلال خوزستان من به بازیکنان گفتم که همه یک خانواده هستیم؛ اگر بازی را ببازیم، به شکل‌های مختلفی با شما برخورد می‌شود و من به عنوان مربی، نکات فنی را مطرح می‌کنم و در تلاش برای حل مشکلات و اشتباهات هستم. باشگاه و هیئت‌مدیره هم در تنها برخورد جریمه می‌کنند اما برخورد هوادار سبک‌های مختلفی نظیر اعتراض، داد و بیداد، صحبت کردن و موارد دیگر است و همه باید این را تحمل کنند. 

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: باور من این است که با داشته‌های سپاهان و شرایط تیم، شرایط تیم نباید به گونه‌ای باشد که فاجعه دیگری داشته باشیم و به نظرم چند هفته قبل توانستیم این شرایط را جمع کنیم و از سه هفته قبل این اتفاق صورت گرفت. 

وی افزود: جلساتی با باشگاه سپاهان داشته‌ام و هنوز مشخص نیست که چه اتفاقی صورت گرفت است. من هم یکی از گزینه‌ها هستم.

ابراهیم زاده گفت: باید ببینیم که شروع شعارهای هواداران از چه جایی بود و چرا این شعارها علیه ما سر داده شد.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید