العین خطرناک است/ این سخت ترین بازی مرحله گروهی استقلال است

0
98


پیشکسوت آبی‌پوشان گفت: برخلاف آنچه افکار عمومی تصور می‌کنند العین یک راحت برای استقلال نیست که بتوان به راحتی با تفاضل گل بالا آن را شکست داد.

محمد مومنی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این نکته که العین حریف ساده‌ای در بازی امروز نیست اضافه کرد: فضایی که در تصور هواداران ایجاد شده باعث می‌شود  آنها بپندارند العین یک راحت الحقوم است که آمده فقط با تفاضل گل بالا نبازد و استقلال هم باید با چند گل این تیم را ببرد. در حالی که اینطوری نیست و العین حتی برای پیروز شدن در این بازی هم برنامه دارد.

وی افزود: البته فوتبال است و هزار اتفاق غیر قابل پیش بینی و چه بسا بر حسب اتفاق استقلال بتواند یک پیروزی پر گل در این بازی به دست آورد. اما منطق چیز دیگری می‌گوید. منطق فوتبال می‌گوید العین با برنامه قدم به این بازی گذاشته تا دست خالی تهران را ترک نکند. 

مهاجم سابق آبی پوشان بیان داشت: العین بازیکنان بزرگ و خوبی دارد که حتی در تهران و مقابل استقلال هم می‌توانند مثمر ثمر باشند. نباید این تیم را ساده انگاشت و تصور یک پیروزی ساده را داشت. به اعتقاد من مهم سه امتیاز بازی است که باید گرفت و اگر بازیکنان استقلال دنبال انتقام گرفتن و این بحث‌ها بروند قطعا در این بازی غافلگیر می‌شوند.

مومنی در ادامه بیان داشت: ما در سال ۷۷ یکبار در خود امارات و در مرحله گروهی مسابقات توانستیم با تیمی جوان و کم ادعا و با هدایت زنده یاد ناصر حجازی این تیم العین را که مثل همین الان پر ستاره و متمول بود را با نتیجه یک بر صفر ببریم و این خاطره خوبی است که من از دیدار با العین دارم و از صمیم قلب آرزو می‌کنم که بازی امروز هم با پیروزی استقلال تمام شود و خاطره خوبی از این بازی به جا بماند.

پیشکسوت آبی پوشان تصریح کرد: اگر این بازی با پیروزی شاگردان شفر به اتمام برسد صعود تا حدود بسیار زیادی مسجل می‌شود و از آن به بعد تیم باید به فکر سر گروهی و صعود بعنوان تیم اول گروه باشد. چون تیم اول گروه B به احتمال زیاد الدحیل است که بازی با این تیم در مرحله حذفی خطرناک است و بهتر است تیم ما با تیمی به جز این تیم قدرتمند قطری روبرو شود. 

[ad_2]

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید