افزایش ۸۰ درصدی پاسخ گوئی به سئوالات دینی بانوان اردبیل

مسئول فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی استان اردبیل از افزایش ۸۰ درصدی فعالیت واحد پاسخگوئی به سوالات دینی بانوان اردبیل در ایام معنوی ماه رمضان خبر داد.

اردبیل نیوز: سارا حقی عصر شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی فرهنگی و دینی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: در این ایام بنا به نیاز بانوان به آگاهی و اطلاع از احکام روزه و اعمال عبادی این ماه، تعداد مراجعان تلفنی به واحد پاسخگوئی به سئوالات بانوان افزایش چشمگیری یافته است.

وی تصریح کرد: در ماه رمضان روزانه سئوالات بسیاری از سوی بانوان مطرح می شود که اساتید و خواهران مبلغه بنا به نظر مرجع تقلید مراجعین، به سئوالات آنان پاسخ می دهند.

به گفته مسئول فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی استان سئوالات مطرح شده غالبا در خصوص احکام روزه، نماز، افطاری دادن، کفاره روزه های قضاء، مسافرت در ماه رمضان، زکات فطریه و… است.

وی با اشاره به پاسخگویی هزار و ۶۰۰ سئوال بانوان طی سه ماهه اول سال جاریمتذکر شد: این واحد به صورت تلفنی و یا حضوری برای مشاوره دینی با حضور اساتید خبره و مجرب حوزوی آماده پاسخگویی به سئوالات بانوان بوده و در طول ایام سال فعالیت می کند.

حقی عنوان کرد: این واحد در شش ماهه اول سال به جز روزهای جمعه و تعطیل رسمی از ساعت ۱۳ – ۱۰ و در شش ماهه دوم سال از ساعت ۱۲ – ۹ با شماره تماس ۷۷۱۵۱۴۷-۰۴۵۱ آماده پاسخگوبب به سئوالان بانوان است.

خبرگزاری مهر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید