افرادی که پاس را نابود کردند کجا هستند/ آقای احمدی‌مقدم کجاست؟


پیشکسوت باشگاه پاس تهران گفت: آقایانی که پاس را نابود کردند و این تیم را از بین بردند حالا کجا هستند که پاسخگو باشند.

اکبر یوسفی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص وضعیت اسفبار تیم فوتبال پاس و سقوط این تیم به لیگ دسته سوم گفت: پاس یکی از قطب های بزرگ فوتبال ایران بود. این تیم در قلب تمام پاسی ها جا دارد و هیچ وقت طرفداران پاس، این تیم را فراموش نخواهند کرد.

وی تاکید کرد: متاسفانه عده ای با نام و افتخار این تیم بازی کردند و هویت این تیم را زیر سئوال بردند. اگرچه پاس همیشه اصالت دارد و هیچکس آن را فراموش نمی کند اما این دوستان تیم ریشه دار و قدیمی تهران را نابود کردند و از بین بردند. مگر می‌شود تیمی که سالها در فوتبال ایران صاحب افتخارات بوده به یکباره به شهری منتقل شود که خودش می تواند چند تیم فوتبال داشته باشد. آیا می توان بناهای تاریخی شهر همدان را به تهران آورد که آقایان پاس را از تهران به همدان برده و این تیم را از بین بردند.

پیشکسوت باشگاه پاس تهران در ادامه تاکید کرد: آقای احمدی مقدم الان کجا هستید که جوابگو باشید که بدون هیچ گونه کارشناسی، این تیم را از تهران به همدان انتقال دادید آیا الان می توانید در این زمینه پاسخگو باشید. من همان زمانی که این تیم  به همدان منتقل شد می دانستم که چه عاقبت بدی در انتظار پاس تهران است که حالا می بینیم که پاس به لیگ دسته سوم سقوط کرده که این بدترین خبری است که می توانید در این سالها بشنوید. متاسفانه آقایان بدون هیچ گونه کارشناسی و بدون فکر این کار را انجام دادند و تاوانش را که تمام پاسی هایی که این تیم را با جان و دل دوست داشتند باید بدهند. باید از این آقایان در این خصوص شکایت شود تا مشخص شود چرا چنین بلایی سر این تیم آوردند.

یوسفی در پاسخ به این پرسش که آیا شکایت کردن می تواند دردی را از این تیم دوا کند گفت: مطمئنا تاثیری ندارد اما شاید مرهمی بر زخم های پاسی های قدیمی مثل حسین فرکی، بهزاد غلامپور و خیلی دیگر از قدیمی ها باشد. این تیم از بین رفت و باید تنها روزهایی به خاطر آورد که پاس قهرمان آسیا شد. رقیب جدی استقلال  پرسپولیس بود ولی متاسفانه دیگر نامی از این تیم باقی نمانده است.

پیشکسوت باشگاه پاس تهران تصریح کرد: من اعتقاد دارم انتقال پاس همدان حرام بود و مثل این می ماند که دست به جیب دیگری کنیم. آیا این کار درست است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: همه پاسی ها از این موضوع به شدت متاثرند و می دانند که دیگر هرگز پاس را نخواهند دید زیرا بر این تیم جفا شد و مطمئنا شاید هیچ وقت اثر و نشانی از تیم نباشد اما همیشه پاس هویت و اصالت خود را حفظ خواهد کرد.

وی در خصوص وضعیت این روزهای نفت تهران هم گفت: با تمام مسائل و مشکلات حاشیه ای که برای نفت وجود داشت اما خوشبختانه با تغییر کادر مدیریتی و آمدن دکتر فردوسی و تیمسار ملاحی و با زحماتی که هومن افاضلی در این مدت کشیده است شرایط نفت رو به بهبود است و این تیم به روزهای خوب نزدیک خواهد شد. به جرأت می توانم بگویم افاضلی در روز، ۱۷-۱۸ ساعت برای این تیم زحمت می کشید تا این تیم به جایگاه واقعی اش برسد. از زمانی که به این تیم آمده ایم توانستیم از ۶ بازی ۱۰ امتیاز بگیریم در حالی که این تیم در گذشته از ۱۷ تا ۱۳ امتیاز کسب کرده است و خدا را شکر که این تیم به شخصیت واقعی رسیده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکلات مالی نفت حل شده است یا خیر، گفت: مشکلات این تیم تا حدودی برطرف شده است اما باید بدانیم باشگاه نفت حدود ۳۰ میلیارد تومان بدهی دارد و مسئولان در تلاشند تا ابتدا مطالبات بازیکنان را پرداخت کرده و رفته رفته دیگر بدهی ها را هم تسویه کنند.

پیشکسوت باشگاه پاس تهران گفت: هدف ما رسیدن به رتبه تک رقمی است و می خواهیم بازیهای باقیمانده را با پیروزی به پایان رسانده و شرایطمان را در جدول بهبود ببخشید.

یوسفی در پایان گفت: هفته آینده بازی سختی مقابل نفت آبادان داریم ولی نمی خواهیم در این دیدار امتیاز از دست داده و تلاش می کنیم با پیروزی در این دیدار موقعیت خود را در جدول بهبود بخشیده و به آینده امیدوارتر باشیم.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید