افتخاری پاسخ تماسم را نداد/ وادارم می‌کنند از استقلال شکایت کنم

0
102


سرمربی پیشین استقلال گفت: هواداران بدانند اگر روزی به خاطر دریافت مطالباتم از باشگاه استقلال شکایت کردم من مقصر نیستم بلکه مجبور به این کار شده‌ام.

پرویز مظلومی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دیدار استقلال برابر پیکان تهران گفت: آبی پوشان در نیمه اول خوب نبودند. نمی دانم چه اتفاقی برای استقلال افتاده بود که این تیم نتوانست همانند دیدارهای گذشته در نیمه اول، عملکرد خوبی داشته باشد. پیکان هم از این موقعیت استفاده کرد و توانست پیروز به رختکن برود.

وی تأکید کرد: در نیمه دوم استقلال کاملاً متحول شد. صحبت های شفر در بین دو نیمه باعث شد تا استقلال سراپا حمله شود و دروازه پیکان را مورد حمله قرار دهد. آبی پوشان توانستند دو گل به ثمر رسانده و از حریف پیش بیفتند. اما به یک باره افت کردند و گل دوم را دریافت کردند. پس از آن بود که استقلال با اینکه ۱۰ نفره شده بود، بی محابا حمله کرد و توانست در ثانیه های پایانی بازی با ضربه امید ابراهیمی که این روزها آماده ترین بازیکن استقلال است به گل سوم دست پیدا  کرده و پیکان را شکست و سه امتیاز حساس دیگر را کسب کند.

سرمربی پیشین استقلال تصریح کرد: در مجموع وقتی در یک بازی، ۵ گل رد و بدل می شود این نشان می دهد که هر دو تیم هجومی بازی کرده و از موقعیت‌هایشان به بهترین وجه استفاده کرده اند.

مظلومی در خصوص سه دیدار آینده استقلال برابر سپاهان اصفهان، خونه به خونه بابل و ذوب آهن گفت: آبی پوشان باید در سه جبهه بجنگند، سپاهان که آخرین دیدار فوتبال کشورمان در لیگ هفدهم است که به نظر من زردپوشان اصفهانی، انگیزه خاصی برای این دیدار ندارند اما با توجه به اینکه همیشه مقابل استقلال و پرسپولیس با تمام توان بازی می کنند، شاید این بازی هم زیبا و جذاب شود. در مورد فینال جام حذفی هم باید بگویم با تمام احترامی که برای خونه به خونه قائل هستم ولی آمادگی این روزهای استقلال نشان می دهد که این تیم قهرمان جام حذفی خواهد شد مگر اینکه اتفاقاتی رخ دهد که استقلال نتواند جام را بالای سر ببرد.

وی در خصوص دیدار برابر ذوب آهن در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا هم اظهارداشت: سخت ترین دیدارهای استقلال برابر ذوب آهن خواهد بود. این دو تیم در طول یک هفته باید دو بار با یکدیگر بازی کنند و این باعث می شود تا حساسیت بازی دو چندان شود. هر دو تیم این روزها در اوج آمادگی هستند و نمی خواهند به سادگی لیگ قهرمانان را از دست بدهند. بنابراین شاهد دو بازی خوب از دو تیم خواهیم بود.

مظلومی در پاسخ به این پرسش که آیا بهتر نیست فینال جام حذفی در تهران برگزار شود؟ گفت: برگزاری فینال در خرمشهر کار باارزشی است و باید به مردم  این شهر احترام خاصی گذاشت. خرمشهر، شهیدان زیادی برای کشورمان داده است و این بازی می تواند تأثیر خوبی بر مردم خرمشهر بگذارد اما باید مسئولان زمین چمن استادیوم را آماده کنند تا دو تیم بتوانند بازی خوبی از خود ارائه کنند. زمانی که من سرمربی استقلال بودم، کیفیت زمین بسیار پایین بود. با توجه به اینکه قرار است هر سال این بازی در این شهر برگزار شود، بهتر است امکانات استادیوم روز به روز بهتر شود تا تیم ها به راحتی بتوانند بازی کنند.

سرمربی پیشین استقلال در خصوص سقوط دو تیم نفت و سیاه جامگان به لیگ یک تصریح کرد: از ابتدا هم مشخص بود این دو تیم سقوط خواهند کرد. یکی از دلایل مهم سقوط این دو تیم، تعویض های مکرر سرمربیان است. نفت و سیاه جامگان چند مربی عوض کردند. سیاه جامگان با اکبر میثاقیان شروع کرد و در طول لیگ، چهار مربی جابجا شدند. نفت هم همانند سیاه جامگان آنقدر مربی عوض کرد که شرایطش به هم ریخت البته تنها جابجایی مربی تأثیرگذار نبود و نبودن مدیریت خوب هم مزید بر علت شد. 

مظلومی در پاسخ به این پرسش که آیا مطالبات خود را از باشگاه استقلال دریافت کرده اید یا خیر؟ افزود: دیروز شنیدم که مدیرعامل باشگاه گفته است، مطالبات طلبکاران را ظرف روزهای گذشته پرداخت خواهیم کرد. من از سال ۸۹ از مدیریت های قبل هم طلبکار هستم. چند جلسه هم با افتخاری داشتم. او مرد خوبی است و با هم همکاری هم داشته ایم اما برگزاری چند جلسه هم در پرداخت مطالبات من هم تأثیری نداشت. امروز به افتخاری زنگ زدم ولی نمی دانم چرا جواب مرا نداد. امیدوارم هرچه زودتر این مشکل برطرف شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از استقلال شکایت خواهید کرد یا خیر؟ گفت: متأسفانه فکر می کنم هر کس شکایت می کند زودتر به پولش می رسد. شاید هم اعتقاد دارند چون مظلومی به استقلال تعصب دارد، این کار را نخواهد کرد. من نمی خواهم شرمنده هواداران شوم اما اگر روزی به خاطر مشکلات مالی و دریافت مطالبات، شکایت کردم مردم بدانند که من مقصر نبودم بلکه مرا وادار به انجام چنین کاری کردند.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید