افتخاری: شفر گفت زود است مجیدی به استقلال بیاید

0
95


مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه بدهی جواد نکونام و کاوه رضایی این هفته پرداخت می‌شود، به جلسه‌اش با فرهاد مجیدی اشاره کرد و گفت: شفر اعلام کرد زود است مجیدی بیاید.

به نقل از مهر، سیدرضا افتخاری بعد از پیروزی تیم فوتبال استقلال برابر پیکان گفت: حضور تیم ما در آسیا بازیکنان ما را خسته کرده است. حریفان ما استراحت کرده بودند و سرحالتر بازی می کنند. 

وی افزود: تیم ما واقعا خسته شده بود و تیممان به خاطر مصدومیت ها کامل نبود ولی خدا را شکر سه امتیاز را گرفتیم. وقتی هم ده نفره شدیم کار سخت شد ولی بازیکنان ما جنگیدند و سه امتیاز را گرفتند.

مدیرعامل استقلال تاکید کرد: هدف گذاری ما یک فینال حذفی است و فینال لیگ قهرمانان آسیا. ضمن اینکه پیکان شناخت کامل روی تیم ما داشت و تمام راه ها را روی ما بسته بود ولی تکنیک برتر بازیکنان باعث شد نتیجه بگیریم.

افتخاری در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر درباره وضعیت غرامت جباری گفت: ده ها مورد مثل جباری داریم. چرا فقط جباری را سئوال می کنید. بقیه هم همین شرایط را دارند. داریم مدیریت و تدبیر می کنیم بدهی ها را بدهیم.  فردا ده درصد قرارداد بازیکنان را می دهیم و قبل از فینال حذفی هم پانزده درصد را می دهیم تا پرداختی های ما به ۸۰ درصد برسد. تمام وقت من گرفته شده است تا پول در بیاورم تا به تیم و بازیکنان خارجی بدهم با این وضعیت وحشتناک ارزی.

وی گفت: با بازی هایی که در کویت و عمان به ما تحمیل شد، مبلغ ۲ میلیون دلار به ما خسارت زده شد  و فدراسیون باید همت کند تا این پول به ما برگردد.

مدیرعامل استقلال درباره تمدید قرارداد وینفرد شفر گفت: برنامه ای دارم تا بخشی از هزینه های شفر را گردن اسپانسر اندازم تا ان شاءالله این مربی بماند.

افتخاری در خصوص اینکه گفته می شود با فرهاد مجیدی برای حضور در کادر فنی استقلال جلسه داشته است، گفت: خودم با فرهاد مجیدی جلسه داشتم. با شفر هم صحبت کردم. شفر گفت الان زود است. او دارد دوره می بیند وقتی دوره هایش تمام شد آن موقع با او مذاکره می کنم.

وی درباره پسر شفر گفت: پسرش در کادر فنی نیست. پسر شفر آنالیزور است. دارم واقعیت را به شما می گویم. ما در منزل آقای مصطفوی جلسه ای با مجیدی داشتیم. به او گفتم با شفر صحبت می کنم چون نظرم روی شما مثبت است و هواداران شما را دوست دارند اما شفر گفت زود است مجیدی به کادر فنی استقلال بیاید. شفر گفت بگذارید دوره اش تمام شود خودم با او مذاکره می کنم.

افتخاری درباره جریمه حسن زمانی عضو هیات مدیره باشگاه گفت: باشگاه این جریمه را پرداخت نمی کند؛ زمانی خودش باید این پول را بدهد.

وی در خصوص صحبت زمانی درباره داوری و اینکه آیا موافق هست این عضو هیات مدیره اینقدر صحبت می کند؟ گفت: من موافق نیستم که ایشان اینقدر صحبت کند. زمانی خوشبختانه اخیرا کمتر صحبت می کند. آن صحبتی که کرد، به این خاطر بود که بعد از بازی با العین و در خصوص اشتباهات داوری همه در جو بودند و صحبت می کردند ولی صحبت زمانی را گرفتند و او را جریمه کردند. وقتی یک مقام رسمی در رسانه این حرف را می زند و رسانه اینرا بزرگ می کند، نتیجه اش می شود که آنرا مدرک می گیرند. AFC دنبال این است که به ما پول کم بدهد و دنبال بهانه می گردد! تماشاگران ما به کنفدراسیون آسیا بهانه نداده اند.

افتخاری درباره اینکه گفته می شود قربانی و انصاری در لیست مازاد استقلال هستند، گفت: هنوز شفر به ما لیست نداده است.

مدیرعامل استقلال درباره شکایت جواد نکونام و کاوه رضایی و زمان پرداخت مطالبات آنها، تاکید کرد: این هفته پول کاوه رضایی و بخشی از پول جواد نکونام را می دهیم.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید