اعلام آمادگی شهرداری اردبیل جهت مشارکت در احداث مجتمع در بافتهای فرسوده شهری

شهرام جوادزاده: این سازمان آمادگی آن را دارد تا هم در صدور مجوز احداث بنا و مجتمع و هم در احداث و تقسیم واحدهای احداثی فی ما بین مالک و سازمان بصورت سهام پروژه مشارکت نماید.

به گزارش اردبیل نیوز: شهرام جوادزاده طی بازدیدی که به همراه دیگر کارشناسان معماری و شهرسازی از مناطق و محلات واقع در بافتهای فرسوده شهر اردبیل داشت ، گفت: جهت ترغیب و تشویق و حفظ بافتهای سنتی آن محلات ، شهرداری اردبیل مصمم به هرگونه همکاری و مشارکت با مالکین در صدور مجوز احداث ابینه می باشد.

مدیر عامل سازمان نوسازی و بهسازی بافت قدیم شهری شهرداریاردبیل با بیان اینکه سطح وسیعی از بافت فرسوده شهر اردبیل در محدوده حوزه منطقه یک شهرداری واقع شده افزود : در صورتیکه صاحبان زمینهای بلاتکلیف و بایر واقع در محدوده مصوب بافتهای فرسوده تمایل داشته باشند، این سازمان آمادگی آن را دارد تا هم در صدور مجوز احداث بنا و مجتمع و هم در احداث و تقسیم واحدهای احداثی فی ما بین مالک و سازمان بصورت سهام پروژه مشارکت نماید.

مهندس جوادزاده با تاکید به عزم شهرداری در بکارگیری طراحی و معماری اسلامی و سنتی در ساخت و سازها در بافتهای فرسوده اظهار داشت: بدیهی است همکاری و مشارکت شهروندان محترم می تواند در تسریع روند کنونی بهسازی و نوسازی و گشایش معابر کم عرض و همچنین نزدیک شدن به ایده آل های معماری کمک شایانی نماید.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید