اظهار نظر اردوغان درباره انتخابات ایران

پس از اظهارت باراک اوباما و بیان نقاط تفاهم مشترک بین آمریکا و ترکیه در موضوع سوریه و تکرار ادعاهای خود درباره نظام سوریه به ریاست بشار اسد، اردوغان اعلام کرد که مذاکراتش با رئیس جمهور آمریکا بسیار مفید بود.

اردبیل نیوز: پس از اظهارت باراک اوباما و بیان نقاط تفاهم مشترک بین آمریکا و ترکیه در موضوع سوریه و تکرار ادعاهای خود درباره نظام سوریه به ریاست بشار اسد اردوغان اعلام کرد که مذاکراتش با رئیس جمهور آمریکا بسیار مفید بود.

 

به گزارش نیک نیوز شبکه الجزیره (شب گذشته) با قطع برنامه های عادی خود اقدام به پخش مستقیم کنفرانس مطبوعاتی باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا و رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه در کاخ سفید، نمود.

 

بنا بر این گزارش، پس از اظهارت باراک اوباما و بیان نقاط تفاهم مشترک بین آمریکا و ترکیه در موضوع سوریه و تکرار ادعاهای خود درباره نظام سوریه به ریاست بشار اسد، اردوغان اعلام کرد که مذاکراتش با رئیس جمهور آمریکا بسیار مفید بود.

 

وی گفت: ما در این مذاکرات موضوعاتی همچون اوضاع عراق، سوریه و انتخابات آینده ایران و دیگر موضوعات خاور میانه را مورد بحث و گفت و گو قرار دادیم. اردوغان همچنین با ابراز امیدواری نسبت به انجام انتخاباتی شفاف در ایران گفت که ما خواستار دوره جدیدی از استقرار در منطقه خاور میانه هستیم.

 

هردو طرف تاکید کردند که تلاش های خود را برای برگزاری دموکراسی در سوریه بدون بشار اسد ادامه می دهند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید