اظهارات قاتلی که در ترمینال جنوب حمام خون راه انداخت+ویدیو

اظهارات قاتلی که در ترمینال جنوب حمام خون راه انداخت+ویدیو
[ad_1]

اظهارت قاتلی که در ترمینال جنوب حمام خون راه انداخت + ویدیوبه گزارش گروه وبگردی ملکانه؛ بعدازظهر روز گذشته وقوع یک درگیری خونین در تعاونی شماره ۱۳ ترمینال جنوب به پلیس ۱۱۰ اعلام و لحظاتی بعد مأموران کلانتری ۲۰۸ پایانه جنوب به محل وقوع درگیری اعزام شدند.

با حضور پلیس در محل درگیری مشاهده شد مرد جوانی با چاقوی آشپزخانه به سه نفر حمله و آنها را زخمی کرده و قبل از فرار توسط شهروندان زمین‌گیر شده است که مأموران ضارب را بازداشت کردند همچنین سه مردی که در این حادثه مجروح شده بودند به بیمارستان منتقل شدند.

ساعتی پس از بازداشت متهم، یکی از مجروحان حادثه که ضربه چاقو به گردنش اصابت کرده بود، بر اثر شدت حادثه در بیمارستان جان خود را از دست داد که مراتب به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

متهم این حادثه در اظهارات اولیه به کارآگاهان گفت: صبح برای رفتن به سیرجان راهی ترمینال جنوب شده بودم و در ترمینال توسط یکی از عوامل تعاونی شماره ۱۳ به تعاونی هدایت شده و برای ساعت ۱۱:۳۰ به مقصد سیرجان بلیط خریدم اما اتوبوس در ساعت مقرر و حتی ساعتی بعد از زمان اعلام حرکت، راه نیفتاد، هر زمان نیز که به باجه فروش بلیط مراجعه می‌کردم می‌گفتند اتوبوس تأخیر دارد و حرکت می‌کند در نهایت چند ساعت گذشت اما اتوبوس حرکت نکرد، من نیز به متصدی فروش بلیط مراجعه کرده و درخواست بازپس گرفتن پولم را کردم، آنها طفره رفته و گفتند که این کار امکان ندارد.

وی ادامه داد: من از این کار آنها بسیار عصبانی شده بودم، آنها مرا مسخره کردند و جدی نگرفتند که من با مترو به منزل در نبرد رفتم و از داخل منزل چاقویی برداشته و چاقو را در لباسم مخفی کردم، سپس به ترمینال برگشته و در اوج عصبانیت و خشم ابتدا فردی را زدم که مرا برای خرید بلیط به تعاونی شماره ۱۳ هدایت کرده بود سپس به تعاونی رفته و دو نفر از کارکنان آن را با چاقو زدم.

متهم این پرونده با دستور بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شده و تحقیقات از وی ادامه دارد همچنین یکی از مجروحان این حادثه از بیمارستان ترخیص شده و مجروح دیگر تحت درمان است.

 

کد ویدیو

 

انتهای پیام/

حرف های شنیدنی از فردی که  در تعاونی شماره ۱۳ ترمینال چاقوکشی کرد

 

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید