اظهارات آندو درباره کارت زردش در بازی نیجریه

تیموریان می‌گوید جلوی آرژانتین هم همین شکلی بازی می کند.


ملکانه؛ آندو در مقابل نیجریه کارت زرد گرفت و همه پیش بینی می کنند در بازی آرژانتین هم یک کارت دیگر بگیرد تا مقابل بوسنی غایب باشد. وقتی با خنده این موضوع را با آندو مطرح می کنیم، او هم لبخندی می زند و با لحنی که نه جدی است و نه شوخی می گوید: «چون بازی نیجریه اخطار گرفتم این حرف را می زنید؟ بعدم چیزی که از الان معلوم نیست. ببین، توقع نداری که در زمین دست و پایم را ببندم. ما به زمین می رویم بجنگیم.»

تیموریان توضیح می دهد که در بازی با آرژانتین هم همین شکلی بازی می کند و خبری از احتیاط نیست: «بله، اصلا اینطوری نیست که چون اخطار گرفته ام احتیاط کنم. از این خبرها نیست. جلوی آرژانتین هم همینطوری بازی می کنم.» آندو تلویحا می گوید نبودش در بازی با بوسنی خیلی هم مهم نیست: «ببین مهم موفقیت تیم ملی است حالا آندو باشید یا نباشد. بعدهم چه کسی گفته که آندو یا هر بازیکن دیگری باید باشند؟ شما مطمئن باشید من نباشم، یکی دیگر هست که جایم بازی کند. تیم ملی ما یکدست است و همه پر انگیزه. پس نبود من اینقدرها هم مهم نیست.»

مگر می شود حرف از بازی آرژانتین شود و نامی از ستاره های ایران به میان نیاید. مسی، آگرو، دی ماریا و خیلی ستاره دیگر. آندو زیاد به این اسامی فکر نمی کند: «آرژانتین بهترین بازیکنان را در اختیار دارد. مربی خوبی هم درد. در زمین هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. ما در این بازی برای اعاده حیثیت به زمین می رویم. به خاطر اینکه تیم هستیم و به جام جهانی آمده ایم. من معتقدم ایران در بین ۳۲ تیم جام جهانی، پرلیاقت ترین تیم است. باید در این مسابقات حاضر می شدیم.»

اما چرا؟ یعنی تیم های دیگر لیاقت شان کمتر از ایران است؟ آندو سریعا پاسخ می دهد: «ببین ما خیلی سختی کشیدیم. ایران زیادتر تیم های دیگر مشکل داشت؛ مشکلات مالی، امکانات کم، لغو اردوهای متعدد و… دیگر باید چه اتفاق بدی برای تیم ملی ایران می افتاد؟ کارلوس کروش با هیچی تیم ملی را به جام جهانی برد. هرکسی در ایران واقع بین باشد، باید این حرف ها را باور داشته باشد.»

این حرف های تیموریان به نوعی حمایت از کارلوس کروش برای تمدید قرارداد است. آندو اما می گوید: «این موضوع به من ربطی ندارد. فدراسیون باید درباره اش تصمیم بگیرد.» اما نظر شخصی آندو چیست؟ «کروش خیلی به فوتبال ما کمک کرده. به من باشد دوست دارم بماند ولی نظر بازیکن مهم نیست. فدراسیون باید بودجه اش را ببیند. وزارت ورزش هم هست. اشخاص دیگر باید در این باره تصمیم بگیرند. من هم به عنوان بازیکن تا وقتی که باشم با جان و دل برای ایران بازی می کنم.»

منبع: افکارنیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید