0.8 C
Tehran
جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی اسکوچیچ:دربی را برده ایم و باید شادی کنیم / تیم من پر...

اسکوچیچ:دربی را برده ایم و باید شادی کنیم / تیم من پر از ستاره است / داور به سود ما سوت نزد

من امیدوارم که توانسته باشم شخصیت خوبی برای بازیکنانم بسازم و ما امروز هم شخصیت تیمی در زمین داشتیم.

سایت گل – درگان اسکوچیچ حالا یکی از محبوبترین چهره های انزلی است . اولین مربی خارجی تاریخ ملوان اولین برد پرگل  تاریخ را برای تیمش در رشت به دست آورد .

برد ۳-۰ مقابل داماش؟

برد خیلی مهمی به دست آوردیم نه برای اینکه دربی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم بلکه به این دلیل که در جدول شرایط نزدیکی با داماش داشتیم و این مسابقه ۶ امتیازی بود. با این برد در نیمه بالایی جدول هستیم و این خیلی مهم است. ذهنیت بازیکنان برای ما خیلی مهم بود، بازیکنان ملوان تمرکز بالایی داشتند و توانستند خواسته‌هایمان را در زمین اجرا کنند.

احساس فعلی ؟

در نیمه دوم وقتی ۲ بر صفر شدیم و یک بازیکن هم بیشتر داشتیم بازی را اداره کردیم، در چنین شرایطی ممکن است برخی بازیکنان بازی را بی‌خیال شوند و فکر کنند بازی تمام شده است. به هر حال ما این دربی را بردیم و باید خوشحالی کنیم.

داوری و شائبه سوتهای جهت دار به سود ملوان ؟

نه نه . چنین چیزی نیست . امیدوارم به چیزی که می‌گویید مطمئن باشید. این نظر شماست. ما ۸ امتیاز به خاطر اشتباهات داوری از دست دادیم. یادم نمی‌آید داور به نفع ملوان سوت زده باشد.

سرگی پاشنکو ؟

 او دروازه‌بان فوق‌العاده‌ای است و یک ستاره است اما ملوان ستاره‌های دیگری هم دارد مثل مازیار زارع و بازیکنان جوانی که به تیم ما آمدند و انگیزه زیادی دارند. توقع‌ هم از تیم من بیشتر شده است.

انتقادهای قبلی از سرمربی ملوان؟

 این مشکل من نیست که دیگران در مورد من چه می‌گویند. حرف‌های آنها در مورد من مهم نیست. من امیدوارم که توانسته باشم شخصیت خوبی برای بازیکنانم بسازم و ما امروز هم شخصیت تیمی در زمین داشتیم. این اصلی‌ترین موضوع است. به همین دلیل می‌گویم بازیکنان ما فوق‌العاده کار کردند.

وضعیت زمین مسابقه ؟

 نمی‌دانم چرا مدام درباره زمین از من می‌پرسند. برای ما فرقی نمی‌کرد که در چه زمینی بازی کنیم فقط گفتم بازیکنانم با این زمین آشنایی کامل ندارند، این زمین هم برای داماش بود هم برای ملوان.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید