5 C
Tehran
سه شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی اسکولاری: برزیل برای قهرمانی پا به جام جهانی می گذارد

اسکولاری: برزیل برای قهرمانی پا به جام جهانی می گذارد

این دومین دوره رقابت های جام جهانی است که در برزیل برگزار می شود؛ آنها در سال ۱۹۵۰، با شکست ۲-۱ مقابل اروگوئه، عنوان قهرمانی را از دست دادند

سایت گل- لوئیس فیلیپه اسکولاری، سرمربی تیم ملی برزیل، تاکید کرد که تیمش گزینه ای جز قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۴ در پیش رو ندارد.

این دومین دوره رقابت های جام جهانی است که در برزیل برگزار می شود؛ آنها در سال ۱۹۵۰، با شکست ۲-۱ مقابل اروگوئه، عنوان قهرمانی را از دست دادند.

برزیلی ها جام جهانی ۲۰۱۴ را با دیدار مقابل کرواسی آغاز خواهند کرد و اسکولاری مصمم است که اتفاقات جام جهانی قبلی برای سلسائو رخ ندهد.

او به خبرنگاران گفت:” وقتی در برزیل بازی می کنیم، یک راه بیشتر در پیش نداریم؛ باید قهرمان جام جهانی شویم.
ترسی ندارم که بگویم این پیامی است که می خواهم بازیکنانم آن را درک کنند. برزیل برای قهرمانی پای به رقابت ها می گذارد.

هنوز تردیدهایی در مورد تیم وجود دارد اما ما ۶ ماه فرصت داریم.”

فِرِد، مهاجم فلومیننزه، یکی از ستاره های برزیل در جام کنفدراسیون ها بود اما او در رقابت های این فصل لیگ برزیل تنها ۹ بار برای تیمش به میدان رفت و سه گل زد. با این وجود، اسکولاری اعلام کرد نگران این مسئله نیست:” من نگران مصدومیت فرد نیستم. یکی از دلایلش آن است که ما هنوز زمان زیادی داریم.

وقتی نگران می شوم که در ماه می مصدوم داشته باشیم. هنوز در مورد فهرست نهایی تصمیم نگرفتم اما به زودی در این مورد با فلاویو مورتوسا (کمک مربی) و آلبرتو پریرا (مدیر فنی) تصمیم گیری می کنیم.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید