»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   استیلی: حضور کرانچار مثل کی‌روش اتفاق خوبی است
۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۱۴:۲۲

استیلی: حضور کرانچار مثل کی‌روش اتفاق خوبی است


مدیر تیم فوتبال امید ایران می‌گوید انتخاب زلاتکو کرانچار به عنوان سرمربی تیم امید همانند حضور کارلوس کی‌روش در فوتبال ایران اتفاق خوبی است.

به گزارش مجله اینترنتی ملکانه، حمید استیلی مدیر تیم‌ فوتبال امید در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال بانوان برای حضور در مسابقات جام ملت‌های آسیا در مورد وضعیت کادر فنی تیم امید برای حضور در بازی‌های آسیایی توضیح داد.

وی گفت: بر اساس بررسی‌های انجام شده، امروز به این نتیجه رسیدیم که کرانچار هدایت تیم امید را در این بازی‌ها عهده‌دار باشد.

استیلی در پاسخ به این سؤال که آیا فکر نمی‌کنید انتخاب کرانچار دیر شده است؟ گفت: کار دیگری نمی‌توانستیم انجام دهیم، اگر هم زودتر از این انتخاب انجام می‌شد، نمی‌توانستیم بازیکنان را کنار هم داشته باشیم، چرا که آنها در اختیار باشگاه‌ها بودند.

مدیر تیم‌ فوتبال امید با بیان اینکه در برنامه داریم تا اردوهای تمرینی تیم امید را همزمان با تیم ملی بزرگسالان برگزار کنیم، افزود: تلاشمان این است که برای بازی‌های آسیایی اندونزی و بعد از آن المپیک توکیو، تیمی خوب و کامل بسازیم.

وی در مورد برنامه‌های پیشنهادی کرانچار برای تیم فوتبال امید گفت: وی طی فردا و پس‌فردا می‌آید تا در مورد برنامه‌های خود با مسئولان فدراسیون صحبت کند.

استیلی با تأکید بر اینکه کرانچار رزومه کامل و خوبی در اختیار دارد، افزود: در حال حاضر کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال است. تاکنون این اتفاق نیفتاده است که همزمان از دو مربی خارجی در چنین سطحی برای تیم ملی و تیم امید استفاده کنیم؛ این اتفاق خیلی خوبی است. باید همه دست به دست هم دهیم تا تیمی قوی برای المپیک داشته باشیم.

وی در مورد زمان آغاز اردوهای تیم فوتبال امید برای حضور در بازی‌های آسیایی گفت: بعد از حضور کرانچار در ایران و صحبت با وی، در این زمینه تصمیم‌گیری می‌کنیم؛ به هر حال وی سرمربی تیم امید است و خودش باید در این زمینه نظر بدهد. ما نفرات را در اختیارش قرار می‌دهیم اما خودش باید نظر بدهد که با چه بازیکنانی کار کند. البته باید بگویم به احتمال زیاد از ۲۵ اردیبهشت اردوهای آماده‌سازی آغاز می‌شود.

مدیر تیم‌ فوتبال امید در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه احتمال دارد کرانچار یک یا دو دستیار همراه خود به ایران بیاورد، تصریح کرد: سایر اعضای کادر فنی را انتخاب خواهیم کرد. در مجموع امیدواریم از تجربیات کرانچار برای تیم امید استفاده کنیم.

استیلی با بیان اینکه تا زمان انتخاب نهایی بازیکنان ترکیب اصلی، اردوهای تیم امید به صورت داخلی پیگیری می‌شود، گفت: چند بازی تدارکاتی هم پیش‌بینی شده است که هماهنگی آنها با خود کرانچار خواهد بود.

وی در پاسخ به پرسشی که در رابطه با نتایج سپاهان در دوره حضور کرانچار مطرح شد و اینکه نتایج خیلی قابل قبول نبود، گفت: کرانچار مربی بزرگی است و رزومه بالایی دارد، وقتی به سپاهان آمد، تیم را خودش نبسته بود. کرانچار شخصیت بالایی دارد البته هر مربی ویژگی‌های مثبت و منفی خاص خود را دارد، اما به نظر ما ویژگی‌های مثبت کرانچار زیاد بود. نقاط ضعف وی را هم به مثبت تبدیل می‌کنیم. نیاز داریم رسانه‌ها و مربیان باشگاه‌ها هم در این زمینه کمک کنند و مدیران هم باید کمک کنند تا بازیکنان در اختیار تیم امید باشند.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

عادل فردوسی پور که همیشه برای داشتن تایم اضافه در تلویزیون دعوا دارد ، این هفته 90 را اقلا نیم ساعت زودتر تمام کرد و درحالی که مشخص بود منتظر مانده تا آیتم های مربوط به بازی نساجی و خونه...
حتما خبر دعوای مقامات ایران و عربستان در جایگاه ویژه بازی ایران و عربستان را شنیده اید. دعوایی که بین مقامات همراه تیم ایران و تنها نماینده ویژه عربستان در جایگاه رخ داده است. هادی ساعی که در بطن دعوا بوده...
عبدالصمد ابراهیمی یک روز بعد از اینکه حمید گرشاسبی مدیر پرسپولیس خواهان اهدای کاپ قهرمانی سوپرجام فوتبال ایران به پرسپولیس شد ، مدعی شده استقلالی ها اصلا به کمیته انضباطی شکایت هم نکرده اند. پس از اینکه استقلال در سوپرکاپ لیگ...
علی دایی که در جریان زلزله کرمانشاه سعی کرد سهم ویژه‌ای در کمک به بازماندگان داشته باشد، دیروز در واکنش به اظهارات برخی نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه سلبریتی‌ها در این‌باره شفاف‌سازی نکردند، بشدت عصبانی شد و گفت: «من نباید...


  • فیلم سینمایی خانه دختر