استقلال در یک نیمه به اندازه ۷ هفته گل زد

0
120


تیم فوتبال استقلال تهران در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر به دومین پیروزی‌ خود در این بازی‌ها و اولین پیروزی خارج از خانه‌اش دست یافت.

به نقل از مهر، اولین روز از هشتمین هفته رقابت‌های لیگ برتر روز گذشته برگزار شد و استقلال و سپیدرود برگزار کننده اولین بازی از این رقابت‌ها بودند. آبی پوشان تهران که اولین بازی بدون حضور علیرضا منصوریان را تجربه می‌کردند، بعد از یک نیمه سردگمی در زمین حریف، در نیمه دوم به خود آمدند و یک نیمه خوب را مقابل میزبان خود پشت سر گذاشتند. در این نیمه آبی‌ها مزد برتری خود را با دو گل گرفتند.

جابر انصاری و داریوش شجاعیان برای این تیم گلزنی کردند تا: 

۱- برای اولین بار در طول این فصل استقلال در یک بازی بیشتر از یک گل زده باشد.

۲- برای اولین بار در این فصل یکی از مهاجمان استقلال گل زد.

۳- اولین پیروزی خارج از خانه این فصل برای آبی پوشان به دست آمده باشد.

۴- برای اولین بار در طول این فصل یک بازیکن برای این تیم در یک بازی هم گل زده و هم پاس گل داد.

۵- برای اولین بار در طول این فصل یک بازیکن تعویضی برای آبی پوشان گلزنی کرد تا تعویض این تیم مثمر ثمر باشد.

و اما یک نکته جالب توجه در مورد این تیم که می‌توان به آن اشاره کرد این است که تیم استقلال تنها در یک نیمه (نیمه دوم بازی با سپیدرود) به اندازه تمام این فصل خود یعنی هفت هفته گذشته گلزنی کرد!

[ad_2]

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید