استقبال دوستداران سینما از اکران فیلم فجر در اردبیل

0
155

مدیر سینما قدس اردبیل از استقبال دوستداران سینما از اکران فیلمهای فجر برای اولین بار در استان خبر داد.

به گزارش اردبیل نیوز، ساسان ابی زاده شامگاه پنج شنبه در حاشیه اولین روز اکران فیلم های جشنواره فجر تصریح کرد: اکران فیلمهای جشنواره فجر اتفاق نویی در استان است که از روز ابتدای آن با استقبال قابل توجهی از سوی شهروندان و دوستداران سینما مواجه شد.

وی با بیان اینکه سینما قدس اردبیل با درجه یک و مطلوب شاخص ترین سینما در استان است، اضافه کرد: به همین دلیل این سینما برای اکران فیلم های جشنواره فجر انتخاب شده است.

به گفته ابی زاده اکران دیجیتالی فیلم در این سینما فرصتی طلایی برای همزمانی اکران با تهران ایجاد کرده است.

وی در خصوص محدودیت زمانی نمایش فیلم، اضافه کرد: در استان اردبیل نیز به تبعیت از کل کشور نمایش فیلم از ساعت دو بعد از ظهر آغاز می شود.

وی از رزو اینترنتی بلیط خبر داد و افزود: علاوه بر این در محل سینما نیز بلیط اکران فیلم به فروش می رسد.

آمادگی سینما قدس برای برگزاری جلسات نقد فیلم

مدیر سینما قدس اردبیل با بیان اینکه سینما قدس نمایش فیلم در هفته آتی را به فیلمهای جشنواره فجر محدود کرده است، اضافه کرد: این مهم رویداد قابل توجهی برای حوزه سینمای استان محسوب می شود.

وی از آمادگی سینما قدس برای برگزاری جلسات نقد فیلم خبر داد و افزود: در صورت همکاری دستگاه های فرهنگی امکان اجرای این جلسات در محل سینما امکان پذیر است.

 

مهر

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید