استان اردبیل از امن ترین استان های کشور است

استاندار اردبیل با بیان اینکه این استان حدود ۳۸۰کیلومتر مرز مشترک با جمهوری آذربایجان دارد، گفت: امنیت در تمام مرزهای استان برقرار است و اردبیل از امن ترین استان های کشور محسوب می شود.


 
به گزارش پرتال خبری اردبیل نیوز، اکبر نیکزاد در مراسم جشن فارغ التحصیلی و دانش آموختگی دانشجویان رسته مرزبانی و دریابانی دانشگاه علوم انتظامی امین که در پادگان شهید مدنی اصلاندوز برگزار شد، افزود: به برکت انقلاب اسلامی ایران، خون شهدا، تلاش نیروهای مسلح، نظامی و انتظامی و بسیج، هیچ مشکلی از نظر امنیت در کشور وجود ندارد.
وی با بیان اینکه ایران اسلامی جزو امن ترین کشورهای دنیا است، ادامه داد: با فعالیت شبانه روزی نیروهای نظامی و انتظامی و مرزبانی تهدیدها و توطئه های دشمنان ناکارآمد بوده است. 
استاندار اردبیل با بیان اینکه مرزبانان و نیروهای نظامی و انتظامی در تامین آرامش و امنیت شهروندان سهم ویژه ای دارند، بیان کرد: مردم ما به داشتن چنین نیروی مقتدر و توانمند و فداکار مباهات می کنند.
به نقل از روابط اداره کل عمومی استانداری اردبیل، وی، با اعلام اینکه امنیت نعمت بزرگی است و لازم است قدر آن را بدانیم، اظهار کرد: باید برای صیانت از استقلال و امنیت کشور و حراست و پاسداری از مرزهای ایران اسلامی اهتمام جدی داشته باشیم.

یک دیدگاه

  1. ۲۵ شهریور خیابون سعدی بود _نصف شب ساعتای ۲،
    صدای ترمز و شلیک ۲ گلوله محله رو نصف جون کرد_بعد چند سانیه ترمز های پی در پی و یک شلیک دیگر به صدا در اومد و های و هوی راه افتاد_همه اینا ۲ دقیقه کمتر بود که اتفاق افتاد و دیگه خبری نشد.!!!!!!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید