اسامی ملی پوشان فوتسال برای دیدار با باکو اعلام شد

0
85


سرمربی تیم ملی فوتسال اسامی ترکیب این تیم به باکو برای برگزاری دو دیدار تدارکاتی برابر تیم ملی آذربایجان را اعلام کرد.

به نقل از مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتسال ایران به منظور برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم ملی فوتسال آذربایجان، بامداد فردا یکشنبه تهران را به مقصد باکو ترک می کند. 

برای این سفر و انجام دیدارهای تدارکاتی پیش بینی شده، سید محمد کاظم ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال اسامی بازیکنان این تیم را به شرح زیر اعلام کرد:

سپهر محمدی، علیرضا صمیمی، فرهاد توکلی، حسین طیبی، قدرت بهادری، ابوالقاسم عروجی، سعید احمد عباسی، محمد شجری، علی اصغر حسن زاده، احمد اسماعیل پور، مسلم اولادقباد، حمید احمدی، مهدی جاوید و مهران عالیقدر.

تیم ملی فوتسال کشورمان ساعت یک بامداد روز یکشنبه به آذربایجان سفر می کند و در روزهای ۳ و ۴ بهمن دو بازی دوستانه با تیم ملی فوتسال این کشور برگزار خواهد کرد.

[ad_2]

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید