از سرماخوردگی تا درگیری با برانکو و غیبت به خاطر دایی

مهدی طارمی در جمع ۱۱ بازیکن اصلی پرسپولیس برای بازی با صبای قم جایی نداشت. او همراه با تیم به قم رفته بود ولی از لیست اولیه برانکو خط خورد. همین موضوع، ده‌ها شایعه را در مدت کوتاهی در فضای مجازی به وجود آورد. شایعاتی که دست به دست شد و مسائل جدیدی را نمایان کرد.

البته به خاطر حساسیت بازی، قبل از شروع پیکار پرسپولیس برابر صبا، تقریباً هیچ‌کس پاسخگوی تماس تلفنی نبود.

 

یک سرماخوردگی ساده
سه روز پیش کادرپزشکی پرسپولیس متوجه سرماخوردگی مهدی طارمی شد. مهاجم پرسپولیس که عنوان صدرنشین این فصل لیگ آقای گل‌ها را با خود یدک می‌کشد، دچار یک سرماخوردگی ساده شده و از این رو، نمی‌توانست مثل همیشه در تمرینات حاضر شود. او این مسئله را با کادر فنی نیز در میان گذاشت اما بازی حساس برابر صبا، فضایی برای برانکو ایجاد نمی‌کرد که دست به تغییر در ترکیب اصلی خود بزند به همین خاطر طارمی روز پنج‌شنبه به تمرینات برگشت و پا به پای سایر بازیکنان به تمرین پرداخت.

 

شایعه خط خوردن از لیست
اما عصر روز پنج‌شنبه که پرسپولیسی‌ها قصد سفر به سمت قم کردند، شایعه سخت‌تر شدن بیماری طارمی به گوش می‌رسید. گفته می‌شد او همراه با سرماخوردگی، دچار مسمومیت هم شده و نمی‌تواند پرسپولیس را همراهی کند اما بار دیگر برانکو بر حضور طارمی در کمپ تیم پافشاری کرد و از این رو، عصر همان روز، طارمی با پرسپولیس به قم رفت. چون برانکو عادت دارد ۱۹ بازیکن را با خود به اردوهای هر بازی ببرد، این شایعه قوت گرفت که شاید قبل از بازی، قلم قرمز خود را روی نام مهدی طارمی بکشد ولی باز هم این اتفاق رخ نداد و طارمی در جلسه فنی قبل از بازی شرکت کرد.

 

شایعه پشت شایعه
وقتی ساعاتی پیش از شروع بازی با صبا، ترکیب پرسپولیس «لو» رفت، مشخص شد طارمی جایی در ترکیب تیم ندارد. همین مسئله، بار شایعات را سنگین‌تر کرد. عده‌ای می‌گفتند طارمی باز هم حاشیه درست کرده و از لیست خط خورده و برخی نیز معتقد بودند او صبح روز بازی برای صرف صبحانه، خیلی دیر به جمع بازیکنان پیوسته که با این کار عصبانیت کادر فنی را در پی داشت و از لیست اصلی تیم خط خورد. هرچه به زمان بازی بیشتر نزدیک می‌شدیم، شایعات نیز بیشتر می‌شد.

 

به خاطر دایی بود؟
خطرناک‌ترین مدل شایعه هم به طارمی نسبت داده شد. گفتند چون علی دایی سرمربی فعلی صبا، فصل گذشته به طارمی اجازه حضور در پرسپولیس را داد و او را به بازی گرفت، به همین خاطر طارمی سرماخوردگی و مسمومیت را بهانه کرده تا مقابل تیم سرمربی محبوب خود به میدان نرود! این شایعه بعید است که صحت داشته باشد زیرا طارمی همان بازیکنی بود که در دقیقه ۸۵ دیدار رفت مقابل همین صبا و مقابل همان علی دایی گل تساوی را برای تیمش به ثمر رساند با این حال شایعات خطرناکی علیه‌‌اش به راه افتاد.

 

درگیری بر سر پول
این یکی هم جالب بود. دیگر شایعه مطرح شده در مورد خط خوردن طارمی، به خاطر اعتراض او به بی‌پولی باشگاه بود. فضای مجازی و اپلیکیشن‌های گسترده‌ای که دارد باعث شد شایعات رنگ و بوی جدی‌تری به فاصله اندک تا شروع بازی به خود بگیرد و برخی که منتظر این مسائل هستند، «پیازداغ» ماجرا را بیشتر کردند و نوشتند طارمی که خودش دو، سه هفته قبل در بطن ماجرای به تعطیلی کشاندن تمرین پرسپولیس به خاطر بی‌پولی بود، این بار خودش دست به اعتصاب یک نفره زد و به بهانه سرماخوردگی اعلام کرد نمی‌تواند در آخرین بازی پرسپولیس در سال ۱۳۹۴ به میدان برود.

 

چه کسی راست می‌گوید؟
به هر حال مشخص نشد چه کسی راست می‌گوید و چرا پرسپولیسی‌ها با مشکل مواجه شدند. آیا واقعاً زیرِ پوستِ این ماجرا و خط خوردن بازیکن محبوب برانکو از لیست ۱۱ نفره تیم، اتفاقات حاشیه‌ساز وجود دارد؟ واقعاً طارمی دوباره برای پرسپولیس دردسر ساخته؟ شایعه بیماری این بازیکن چقدر جدی است؟ یک نفر باید موضوع را به صورت شفاف شرح بدهد.

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید