از رابطه دوستی دانشجو با استاد تا قتل خانوادگی

قتل، دزدی و جنایت. گاهی تمامی صفحات یک روزنامه را هم به خود اختصاص می دهند. کم نیستند اتفاقاتی که رنگ خون و جنایت به خود می گیرد و ثبت می شود. فارغ از واکاوی جامعه و علل بروز چنین رفتارهایی، هر روز گزیده ای از آنچه در دنیای حوادث می گذرد را در این صفحه می‌خوانید.

 

اعتراف پدر به قتل دختر

راز ناپدید شدن دختر ۱۶ساله‌ای با اعتراف پدر او به ارتکاب قتل فاش شد.

 

کارآگاهان پلیس آگاهی استان کرمان شش ماه قبل از طریق خانواده دختر نوجوان که فرزانه نام داشت در جریان ناپدید شدن او قرار گرفتند. خانواده دختر اعلام کردند فرزانه بدون هیچ دلیلی از خانه خارج شده و دیگر برنگشته است.

 

کارآگاهان در آن زمان تحقیقات وسیعی را برای یافتن ردی از این دختر آغاز کردند و متوجه شدند وی به دلیل اختلافاتی که با خانواده‌اش داشت قبلا به مدت سه روز به خانه یکی از بستگان پناه برده اما پس از آن دوباره به منزل بازگشته بود.

 

تجسس‌های گسترده پلیس نتوانست این معما را حل کند. این در حالی بود که کارآگاهان به پدر فرزانه ظنین بودند و گمان می‌کردند وی راز مفقودشدن دخترش را می‌داند.

 

کارآگاهان سرانجام بعد از گذشت شش‌ماه از تشکیل پرونده سرنخ‌هایی به دست آوردند که از وقوع جنایت حکایت داشت به همین دلیل پدر فرزانه بازداشت شد. او که ابتدا خودش را بی‌گناه معرفی می‌کرد بعد از تناقض‌گویی چاره‌ای جز بیان حقیقت ندید و به کشتن دخترش اقرار کرد.

 

او گفت: «فرزانه در مسیر مدرسه با پسر ۲۰ساله‌ای دوست شده بود و یک روز همراه او از خانه بیرون رفت. این موضوع من را به‌شدت ناراحت کرد طوری که می‌خواستم درس ادبی به فرزانه بدهم تا دیگر از این کارها نکند.

 

او آبروی ما را به بازی گرفته بود و باید تنبیه می‌شد. فرزانه که می‌دانست اگر به خانه برگردد برخورد تندی با وی خواهم کرد سه روز به منزل نیامد و در خانه یکی از بستگان ماند.»

 

متهم ادامه داد: «بعد از بازگشت دخترم به خانه ما چندباری با هم مشاجره کردیم تا اینکه بعد از گذشت یک هفته از آن ماجرا یک روز دخترم را با خودم به مزرعه بردم و در آنجا با سلاح شکاری دو گلوله شلیک کردم و او را کشتم.

 

یکی از گلوله‌ها به قلب و دیگری به چشم دخترم اصابت کرد. بعد از آن برای اینکه کسی متوجه این قتل نشود جنازه او را در گودالی پنج‌متری که از قبل حفر کرده بودم، انداختم و رویش را پوشاندم.»

 

پدر فرزانه در ادامه اعترافاتش گفت به‌خاطر رفتارهای دخترش آبروی خود را بربادرفته می‌دید و به همین سبب نیز نقشه قتل را طراحی و اجرا کرد.

 

کارآگاهان بعد از شنیدن حرف‌های این مرد به مزرعه او رفتند و با خاکبرداری از محل اعلام‌شده، جنازه را یافتند و به پزشکی‌قانونی منتقل کردند. بنا بر این گزارش در حال حاضر تحقیقات پیرامون این پرونده ادامه دارد.

 

 

«جغد کثیف» شکار شد

خلیل سجادپور -جوان ۲۶ساله ای که کودکان خردسال را با توسل به حیله و نیرنگ به داخل ساختمان های در حال احداث می کشاند و آنان را مورد آزار و اذیت قرار می داد، با صدور دستورات ویژه ای از سوی مقام قضایی و با تلاش کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان  رضوی دستگیر شد و به جرایم خود اعتراف کرد.

 

اواخر تیر گذشته مردی با مراجعه به نیروهای انتظامی و تسلیم شکوائیه ای به پلیس اظهار داشت: جوانی که به عنوان گچکار در ساختمانی کار می کند دختر ۷ساله ام را به داخل ساختمان کشانده و او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

 

شاکی پرونده ادامه داد: من مالک ساختمان را که همسایه ام است پیداکردم اما او فقط نام گچکار را می داند و اطلاعاتی از او ندارد.

 

به دنبال اعلام شکایت این مرد، پرونده ای تحت عنوان «کودک آزاری» تشکیل و برای کسب دستورات قضایی به شعبه ۸۰۹ مجتمع قضایی شهیدقدوسی مشهد ارسال شد.

 

قاضی اسماعیل شاکر که سابقه رسیدگی به پرونده های متعدد کودک آزاری را دارد، پس از مطالعه دقیق پرونده و اظهارات شاکی، احتمال داد ماجرا باید فراتر از موضوع کودک آزاری باشد، بنابراین وی با صدور دستور ورود به مخفیگاه متهم، از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی خواست تا با توجه به اهمیت موضوع و با استفاده از شگردهای پلیسی، تمام تلاش خود را برای دستگیری این جوان به کار گیرند.

 

کارآگاهان نیز پس از انجام یک سری فعالیت های اطلاعاتی و تحقیقات غیرمحسوس محلی موفق شدند محل سکونت متهم را در بولوارهدایت مشهد شناسایی و او را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

 

متهم ۲۶ساله که برای انجام بازجویی به پلیس آگاهی منتقل شده بود، ضمن اعتراف به آزار و اذیت دختر ۷ساله گفت: گچکاری داخل ساختمانی در بولوار توس را به صورت پیمانکاری به عهده گرفتم وقتی سر کار می رفتم از داخل ساختمان بیرون را می پاییدم که دختر ۷ساله را دیدم و دچار وسوسه های شیطانی شدم، سپس با این بهانه که تشنه هستم از او خواستم لیوان آبی برایم بیاورد، وقتی دختربچه برایم آب آورد او را داخل ساختمان کشاندم و مورد آزار قرار دادم، اما او جیغ می کشید و مجبور شدم دستم را جلوی دهانش بگیرم ولی به او تجاوز نکرده ام.

 

متهم این پرونده که چون «جغد کثیفی» از داخل ساختمان های محل کارش به دنبال طعمه می گشت، در ادامه اعترافات خود پرده از جرایم دیگری نیز برداشت و گفت: مدتی قبل نیز کودک دیگری را در منطقه قاسم آباد به داخل ساختمان کشاندم و او را نیز مورد آزار و اذیت قرار دادم.

 

این در حالی است که «جغد کثیف» به موارد دیگری از آزار و اذیت کودکان اعتراف کرد و گفت: یادم نمی آید که چند کودک دیگر را در کجا مورد آزار و اذیت قرار داده ام اما به هیچ کدام از آنان تجاوز نکرده ام.

 

گفتنی است؛ او روز گذشته با صدور دستور بازداشت موقت از سوی قاضی اسماعیل شاکر روانه زندان شده است تا تحقیقات بیشتری درباره جرایم دیگر وی صورت گیرد.

 

متهم ۲۶ساله این پرونده که مجرد است با اتهاماتی از قبیل چندین فقره آدم ربایی اطفال با توسل به حیله و نیرنگ، چند فقره کودک آزاری جسمی و روحی و ارتکاب چندین فقره عمل منافی عفت با عنف و اکراه رو به رو است و روز گذشته قاضی شعبه ۸۰۹ مجتمع قضایی شهیدقدوسی مشهد با صدور دستور بازداشت موقت در حالی وی را روانه زندان کرده است که او تاکنون به چندین فقره آزار و اذیت دختر و پسربچه های خردسال اقرار کرده است.

قتل عام خانواده به خاطر مشکلات اقتصادی!

عامل جنایت در خانه شماره ۵۴ وکیل آباد که سه عضو خانواده اش را با ضربه های کارد از پا درآورده بود به زودی در دادگاه کیفری پای میز محاکمه قرار می گیرد.

 

صبح روز سه‌شنبه ۵ اردیبهشت امسال ماموران پلیس مشهد در جریان قتل سه عضو یک خانواده در بلوار وکیل آباد این شهر قرار گرفتند.

 

تیم جنایی دقایقی بعد همراه اسماعیل شاکر بازپرس ویژه قتل در محل جنایت حاضر شده و در نخستین بررسی‌ها دریافتند قربانیان جنایت زن و مرد صاحبخانه و پسر ۲۵ ساله شان هستند که با ضربه های کارد از پا درآمده بودند. یکی از پسران این خانواده صبح زمانی که برای سرکشی به پدر و مادرش به آنجا آمده با جسد غرق در خون سه عضو خانواده‌اش روبرو شده و موضوع را به پلیس و اورژانس اطلاع داده بود.

 

تیم امدادی پس از حضور در محل دریافتند مرد صاحبخانه و پسرش هنوز زنده هستند که بلافاصله آنها را به بیمارستان رساندند که تلاش پزشکان برای نجات جان آنها موثر واقع نشد و بر اثر شدت جراحات جان باختند.

 

در ادامه تحقیقات برای افشای راز این جنایت آغاز شد و بازپرس جنائی در نخستین گام به بازجوئی از پسر بزرگ خانواده که موضوع را به پلیس اطلاع داده بود پرداخت.

 

مرد جوان گفت: من و همسرم کارمند هستیم. هر روز صبح فرزندمان را پیش مادرم می گذاشتیم و به محل کار خود می رفتیم. امروز صبح وقتی به اینجا آمدم و در زدم کسی در را باز نکرد. نگران شدم. برای بررسی موضوع بر روی دیوار رفتم که  با پیکر غرق در خون پدرم روبرو شدم. سریع وارد شده و متوجه شدم مادر و برادر کوچکترم نیز با ضربه های کارد مجروح شده اند. سریع با اورژانس و پلیس تماس گرفتم. پدرم در حالی که به سختی نفس می کشید یکی از برادرانم به نام بهروز را به عنوان ضارب معرفی کرد.

 

با کشف این سرنخ تحقیقات بر روی بهروز متمرکز شد. مرد جوان پس از دستگیری از ماجرا اظهار بی اطلاعی کرد.

 

کارآگاهان سپس به تن پیمائی از او پرداخته و با آثار درگیری بر روی بدنش و لکه های خون روی لباس روبرو شدند.

 

متهم که هیچ راهی برای فرار از بیان حقیقت نداشت لب به اعتراف گشود و گفت: مدتی بود عقد کرده بودم و با فشارهای روحی و مالی بسیاری روبرو بودم. هر کاری می کردم نمی توانستم از این فشار ها رها شوم. به همین خاطر تصمیم به خودکشی گرفتم. برای این کار هم یک کارد تهیه کردم. قبل از خودکشی تصمیم به انتقام از اعضای خانواده گرفته و صبح روز حادثه سراغ آنها رفتم. برادر ۲۵ ساله ام که دانشجو بود در طبقه همکف زندگی می کرد. او وقتی کارد را در دستانم دید وحشتزده قصد فرار داشت که چند ضربه به بدنش وارد کردم. بعد به طبقه بالا رفته و پدر و مادرم را مجروح کردم. برای اینکه کسی به من مشکوک نشود لباس هایم را عوض کردم. لباس ها و کارد خونی را در یک کیسه گذاشته و چند خیابان پائین تر از محل جنایت رها کردم.

 

بر اساس گزارش پزشکی قانونی متهم ۳۰ ضربه به بدن مادرش وارد کرده بود که باعث مرگ او در محل درگیری شده بود. پدر و برادرش نیز با ۱۱ و ۱۳ ضربه کارد مجروح شده بودند که پس از انتقال به بیمارستان جان باختند. اظهارات پدرخانواده قبل از مرگ و کشف لکه های خون بر روی لباس های متهم باعث شد راز این جنایت خیلی سریع فاش شود.

 

در ادامه متهم به محل جنایت منتقل شد و در حضور بازپرس به بازسازی صحنه قتل پرداخت. از سوی دیگر پزشکان پزشکی قانونی نیز پس از معاینات تخصصی سلامت روحی و روانی متهم را تائید کردند.

 

با تکمیل تحقیقات بازپرس پرونده برای بهروز به اتهام سه فقره قتل عمدی قرار مجرمیت صادر کرد که این قرار از سوی نماینده دادستان تائید شد.

 

پرونده این جنایت برای محاکمه به دادگاه کیفری استان خراسان رضوی فرستاده شده است و پسر جنایتکار به زودی پای میز محاکمه قرار می گیرد.

دستگیری عامل شهادت جوان بسیجی

عامل شهادت جوان بسیجی در جنوب کشور، در عملیات غافلگیرانه کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شد.
چندی قبل ماموران پلیس آگاهی هرمزگان با دریافت نیابتی قضایی از بازپرس دادسرای ایذه تحقیقات برای دستگیری یک قاتل فراری را آغاز کردند. بررسی پرونده نشان می داد، عامل جنایت به نام سامان با شلیک تیر شاه کرم را در یکی از روستاهای ایذه به قتل رسانده و متواری شده بود.

 

شاه کرم از بسیجیان روستا بود که چندین از قاتل خواسته بود دست از اقدامات مجرمانه اش بر دارد. سامان نیز در اقدامی انتقامجویانه با کمین در مسیر مقتول او را به شهادت رسانده بود.

 

تیم جنایی با ردیابی های متهم فراری رد او را در جزیره قشم و بندرعباس کشف کردند. در ادامه نیز مشخص شد او به عنوان کمک راننده خودروهای سنگین کار می کند. با شناسایی خودروی متهم ماموران او را به طور نامحسوس زیر نظر گرفته و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند. متهم در بازجویی ها به قتل شاه کرم با شلیک گلوله اعتراف کرد.

 

متهم با اعتراف اولیه به قتل، به محل جنایت منتقل شد تا تحقیقات از او ادامه یابد.

 

قتل مرد بیگناه سر سفره افطار

مرد جنایتکار که در انتقامی کور مظنون قتل برادرش را سر سفره افطار به قتل رسانده بود، با تائید حکم اعدامش و ارسال پرونده به شعبه اجرای احکام در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.

 

اوایل شهریور ماه سال ۸۹ قتل مرد جوانی در منطقه کوهمره سرخی شیراز به ماموران پلیس اطلاع داده شد. پس از این تماس تیمی از کارآگاهان در محل جنایت حاضر شده و با جسد رضا در حالی که مورد اصابت چند گلوله قرار گرفته بود روبرو شدند.

 

خانواده مقتول در جریان تحقیقات اظهار داشتند سر سفره افطار نشسته بودیم که دو مردم نقابدار وارد خانه شدند. آنها سپس رضا را بدون هیچ حرفی به رگبار بسته و از محل گریختند.

 

بعد از تحقیقات مقدماتی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تیم جنایی در جریان بررسی‌های خود دریافتند مقتول مدتی بود با یکی از دوستان خود به نام میثم اختلاف داشته است. با کشف این سرنخ میثم دستگیر و در بازجویی‌ها به ارتکاب این جنایت با همدستی فردی به نام اشکان اعتراف کرد.

 

با تکمیل تحقیقات و بازسازی صحنه قتل پرونده دو متهم برای محاکمه به شعبه دوم دادگاه کیفری استان فارس فرستاده شد.

 

در جلسه محاکمه که در آخرین روزهای سال ۹۰ برگزار شد نماینده دادستان با قرائت کیفرخواست رای متهمان تقاضای مجازات قانونی کرد. در ادامه نیز اولیای دم با حضور در جایگاه و تشریح شب حادثه برای عامل اصلی جنایت درخواست قصاص کردند.

 

قاضی عرفانی زاده رئیسی شعبه دوم دادگاه کیفری استان فارس سپس با تفهیم اتهام به میثم از او خواست به دفاع از خود بپردازد. مرد جنایتکار نیز با قبول اتهام قتل گفت: چند سال قبل برادرم به قتل رسید تصور می‌کردم مقتول در این ماجرا نقش داشته است به همین خاطر به دنبال انتقام بودم. پس از این جنایت نیز تازه متوجه شدم مقتول هیچ نقشی در آن ماجرا نداشته است. حالا هم تقاضای بخشش دارم.

 

پس از آخرین دفاعیات متهمان قاضی دادگاه به همراه چهار مشتشار خود- فارسی، رستگاری، مظفر و خسروانی- وارد شور شده و میثم را به اتهام قتل عمدی به قصاص محکوم کردند.

 

با اعتراض متهم به حکم مجازاتش پرونده برای رسیدگی نهایی به دیوان عالی کشور فرستاده شد که قضات دیوان عالی حکم مجازات مرد جنایتکار را تائید کردند. پرونده این جنایت برای اجرای حکم قصاص به شعبه اجرای احکام فرستاده شده است و در صورتی که متهم موفق به کسب رضایت اولیای دم نشود به دار مجازات آویخته می شود.

 

کشف هزاران برگه قمار فوتبال از یک خانه

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان از کشف هزاران برگه قمار از یک منزل مسکونی خبرداد.

اکیپ‌های عملیاتی پلیس امنیت عمومی در پی دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر اینکه فردی با هویت معلوم در امر توزیع برگه توتو فعالیت دارد، پیگیری موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

 

ماموران امنیت با تحقیقات نامحسوس پلیسی از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند و حکم بازرسی از منزل این متهم را اخذ کردند.

 

ماموران در بازرسی از منزل وی ۲۶هزار و۷۷ برگه قمار توتو که از آن برای پیش‌بینی ‌بازی‌های فوتبال استفاده می‌شود را کشف و ضبط کردند. متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

 

آتش‌سوزی گسترده مجتمع تجاری اداری در ستارخان

در پی اعلام وقوع آتش‌سوزی در یک ساختمان اداری مسکونی در ساعت ۱۳:۰۲ صبح امروز ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۷۷، ۱۰ و ۱۰۲ را به همراه گروه نجات سه به محل حادثه واقع در ستارخان، نرسیده به خیابان خسرو اعزام کرد.

 

آتش‌نشانان به همراه نردبام و خودروی حامل تجهیزات تنفسی در محل حاضر و مشاهده کردند که آتش‌سوزی در طبقه منفی یک این ساختمان ۱۰ طبقه رخ داده و دود زیادی تمامی طبقات ساختمان را دربر گرفت.

 

در طبقه منفی یک این ساختمان تعداد زیادی اجناس ضایعاتی نظیر میز، کاغذ، مقوا، چوب و … قرار داشت و تمامی این اجناس کاملا شعله‌ور شده بود و شعله‌های آتش در حال سرایت به طبقات فوقانی بود.

 

با نجات ۲۰ تن از ساکنان این ساختمان از میان دود، آتش‌نشانان هشت تن را از طریق راه‌پله و ۱۲ تن دیگر را نیز به کمک نردبام به فضای باز منتقل کردند که از این تعداد ۱۳ تن در اختیار اورژانس قرار گرفتند.

 

همزمان گروه دیگر از آتش‌نشانان نیز عملیات مهار و اطفای حریق را آغاز کرده و پس از مدتی شعله‌های آتش در این ساختمان را مهار و اطفا کردند.

 

پیشگوی ایرانی دستگیر شد

به دنبال گزارش مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰؛ مبنی بر اینکه فردی به هویت معلوم با ایجاد مرکزی تحت پوشش عطاری اقدام به فال‌بینی و پیشگویی (دعانویسی) و درمان بیماران صعب العلاج با استفاده از انواع کتب و اشیای فلزی می‌کند؛ ماموران بلافاصله با اخذ دستورقضائی به محل اعزام شدند.

 

در بازرسی به عمل آمده معلوم شد نامبرده با انجام اعما لی مانند ایجاد دود و حرکات دست و خواندن مطالبی نامفهوم اقدام به اصطلاح درمان و نوشتن دعا و ارائه داروهای گیاهی می کند که فرد مذکور دستگیرو بهمراه دعاها وچند جلد کتاب دعا نویسی و چند تکه فلز با علائم نا مفهوم به اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی دلالت داده شد.

 

کلاهبردار در بازجوئی های به‌عمل آمده به دعانویسی و درمان بیماران و تجویز داروهای گیاهی اعتراف کرده که مراتب با تنظیم گزارش به همراه آلات و ادوات مکشوفه به مرجع قضایی معرفی شد.

اخاذی از دختر و پسرها با جعل عنوان مامور

مردی که با جعل عنوان مامور نیروی انتظامی اقدام به اخاذی و ضرب و شتم مردم می‌کرد توسط پلیس تهران شناسایی و دستگیر شد.

 

در پی شکایت چندین دختر و پسر و شهروند در خصوص اخاذی یک مامورنما از آنان، پلیس تهران موظف شد تا این شیاد جوان را شناسایی و دستگیر کند.

 

ماموران و کارگاهان پس از دعوت مالباختگان توانستند یک چهره فرضی از متهم را به دست آورند و در اختیار تمامی واحد های گشتی قرار دهند.

 

همچنین با توجه به اینکه این شیاد بیشتر در جلوی درب مترو اقدام به اخاذی و ضرب و شتم شهروندان می‌کند، پلیس تهران اقدامات خود را در اطراف مترو و خیابان‌های اطراف آن متمرکز کرد.

 

در ادامه پلیس پس از چندین هفته فعالیت موفق شد روز گذشته در حوالی مترو مصلی مردی را که در حال باجگیری و ضرب و شتم یک پسر جوان بود شناسایی و طی یک عملیات ضربتی دستگیر کند.

 

با دستگیری متهم و بررسی های اولیه و با توجه به اظهارات پسر جوان ماموران دریافتند که فرد دستگیر شده همان شیاد مامور نما است که با خشونت و استفاده از عنوان پلیس از دختران و پسران جوان پایتخت اخاذی می‌کند.

 

در این راستا متهم دستگیر با اعتراف به ده‌ها فقره اخاذی و ضرب و شتم عمدی شهروندان به کارش پایان داد و صبح امروز جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا انتقال داده شد.

 

رابطه دوستی دانشجو با استاد درد سر ساز شد

شخصی با مراجعه به پلیس، با ارائه مرجوعه قضایی، شکایتی مبنی بر ایجاد مزاحمت در فضای مجازی و انجام اقدامات خرابکارانه تنظیم کرد.

 

شاکی که از اساتید یکی از دانشگاه های غرب استان تهران بود، در اظهارات خود به پلیس گفت: مدت سه ماه است که فرد یا افرادی با ارسال ایمیل های تهدید آمیز و فحاشی و هتک هرمت در فضای مجازی موجبات سلب آسایش اینجانب و چند نفر از دانشجویان دختر دانشگاه را فراهم کرده اند و همچنین با هک و نفوذ به برخی از رایانه های دانشگاه امنیت اطلاعات دانشگاه را در معرض خطر قرار داده اند.

 

با توجه به اهمیت موضوع، مراتب در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرایم سایبری قرار گرفت. در بررسی های فنی و تخصصی اولیه مشخص شد متهم آشنایی کامل به امورات رایانه داشته و همچنین با آگاهی از خلاءهای امنیتی سایت ها و شبکه های اینترنتی دانشگاه و سوءاستفاده از این خلاءها اقدامات مجرمانه خود را انجام داده و از دید متخصصان پنهان مانده است.

۱۰ کارگر چینی در آتش معدن سوختند

در جریان این آتش‌سوزی که در معدن گوگرد اتفاق افتاد،‌ ۱۰ کارگر محبوس در معدن جان خود را از دست دادند.

 

نیروهای امداد و نجات با حضور در محل حادثه توانستند جسد هفت تن از کارگران را بیرون آورند. همچنین مرگ سه کارگر دیگر تایید شده است.

 

در زمان وقوع حادثه ۲۷ کارگر در معدن مشغول به کار بودند که با تلاش نیروهای امداد ۱۷ نفر از آنان نجات یافتند و پس از انتقال به بیمارستان وضعیت جسمانی‌شان مطلوب گزارش شده است.

 

گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که کارگران در حال انجام تعمیرات در معدن بودند که منجر به آتش‌سوزی شده است.

 

۴۰ تجاوز، ۲۰ قتل و ۲۳ آدم ربایی در دو سال!

جری اندروی ۲۴ ساله که در بعضی موارد به عنوان راننده تاکسی قربانیان خود را پس از ربودن مورد تجاوز قرار می داد و در مواردی دیگر به صورت پنهانی به قصد تجاوز جنسی وارد منازل می شد، توسط پلیس شهر اینکوریج آلاسکا دستگیر شد.
وی در پرونده خود ۲۳ مورد دخترربایی و ۴۰ مورد تجاوز به عنف و ۱۵ مورد قتل عمد در مدت ۲ سال انجام داده درج شده است.وی هنگامی که قربانیان خود را انتخاب می کرد در صورت متاهل بودن همسر قربانیش را می کشت.وی هنگامی دستگیر شد که هنگام وارد شدن به منزلی برای پیش برد اهداف خود به صورت اتفاقی توجه پلیس گشت را به خود جلب می کند وی هنگام ورود متوجه درهای قفل می شود و مجبور به عبور از پنجره نیمه باز آشپزخانه برای داخل شدن می شود.پس از مشاهده این صحنه توسط نیروهای پلیس و درخواست نیروهای کمکی خانه مذکور تحت محاصره پلیس می شود و درست هنگامی که وی با تهدید اسلحه قربانی اش را که زن جوان ۲۰ ساله ای بود و او را وارد به انجام اعمال غیر اخلاقی می کرد با حضور پلیس دستگیر و قتل و تجاوز ۲ ساله وی پایان یافت.پس از منتشر شدن خبر دستگیری وی با حضور شاکیان جلسه دادگاه وی روز گذشته آغاز شد، در میان شاکیان وی زنان مسن ۷۱ سال نیز وجود داشت.پس از رای دادگاه و شهادت قربانیان متاهل مبنی بر کشته شدن همسرانشان به دست وی هیات منصفه جری اندرو را محکوم به اعدام نمودند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید