از بیلی لورد به کری فیشر؛مادر، تا ابد دوستت دارم

وصال روحانی: بیلی لورد دختر کری فیشر هنرپیشه زن فقید هالیوود که مادرش با بازی در سری ویدئو های «جنگ ستارگان» بسیار مشهور شد، در اولین سالگرد درگذشت مادرش به شکلی ویژه از او تقدیر کرد.
وی گفت: به مناسبت سالگرد فوت مادرم سفری به شمال نروژ در منطقه اسکاندیناوی اروپا داشتم تا با پدیده نورافشانی های شمالی که در این موقع از سال در افق این منطقه قطبی خودنمایی می کند بیش از پیش آشنا و همسو شوم و این اتفاق خوشبختانه افتاد. قلمی برداشتم تا روی مه بالای سرمان بنویسم که مادر، تا ابد دوستت دارم و او از بهشت مرا ببیند و پیام مرا بخواند.
شایان ذکر است که فیشر در ۶۱ سالگی بر اثر ایست قلبی در جریان سفر با هواپیما جان باخت و این روزها با پخش قسمت هشتم و بسیار پرفروش ویدئو های استاروارز که آخرین ویدئو اوست، یک بار دیگر مقابل سینما دوستان و البته دخترش قرار گرفته است.
فیشر در این سری ویدئو ها و البته در قسمت های چهارم تا هشتم (که ابتدا سه قسمت اول آن در سالهای ۱۹۷۷ تا ۱۹۸۳ عرضه شد و دو قسمت بعدی در سه سال اخیر) ایفاگر رل پرنسس لیا بوده است که ریتم اتفاقات بعدی نشان داد که با کاراکتر هان سولو (هریسون فورد) نسبت فامیلی دارد. فیشر در تریلوژی اول که در شماره گذاری مجدد ویدئو ها توسط جورج لوکاس به ویدئو های چهارم تا ششم تبدیل شدند، نقش بسیار بارزی داشت و فقط هان سولو و لوک اسکای واکر با وی برابری می کردند و آن زمان البته جوان بود و حتی به ۳۰ سال سن هم نرسیده بود و پس از ۳۱ سال دوری از مسیر ویدئو ها که براساس مضمون داستانها بود، در ورسیون های هفتم و هشتم از نو سر برآورد و آن هم در حالی که به ۶۰ سال سن رسیده بود و البته اجل، امان و زمان بیشتری را به وی نداد.
منبع: People

با سایت خبری ملکانه همراه باشد…

[ad_2]

banifilm.ir

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید