از بسته الحاقی جدید Rainbow Six Siege رونمایی شد

از بسته الحاقی جدید Rainbow Six Siege رونمایی شد

ساعاتی پیش کمپانی Ubisoft به معرفی بسته الحاقی جدید بازی Rainbow Six Siege پرداخت.

بنابر گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamespot، این بسته الحاقی جدید Operation White Noise نام دارد و همانند محتوای قبلی شامل سه اپراتور جدید و همچنین نقشه‌ای که تا به حال هرگز آن را ندیده‌اید، می‌شود.

آنطور که گفته شده، بازیکنان در این نقش به کره جنوبی خواهند رفت و در ارتفاعات یکی از برج‌های بلند سئول به مبارزه می‌پردازند. از اپراتورهای جدید می‌توان به شخصیتی لهستانی اشاره نمود که کامل کننده گروه GROM است که ارتباطی نیز با شخصیت Ela در بسته الحاقی Operation Blood Orchid دارد. دو اپراتور دیگر نیز برگرفته شده از نیروهای ویژه کره جنوبی تحت عنوان مامورین ۷۰۷ است.

در حال حاضر اطلاعاتی در خصوص تاریخ عرضه بسته الحاقی Operation White Noise وجود ندارد، با این حال کمپانی Ubisoft گفته است که این اپراتورها در طول مسابقه نهایی Pro League بازی Rainbow Six Siege که ۲۷ و ۲۸ آبان ماه برگزار می‌شود، شرکت خواهند داشت.

خاطر نشان می‌شود که Operation White Noise، آخرین بسته الحاقی بوده که در فصل چهارم سال دوم عرضه بازی Rainbow Six Siege منتشر می‌شود. بدین ترتیب برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات این بسته الحاقی باید چشم به آینده دوخت.


 

[ad_2]

از بسته الحاقی جدید Rainbow Six Siege رونمایی شد

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید