اردوی تیم پاس همدان در اردبیل

سرمربی تیم پاس همدان گفت : دیر آغاز شدن تمرینات و آماده‌سازی تیم پاس همدان هیچ ضربه‌ای را به روند رو به رشد این تیم وارد نخواهد کرد.

اردبیل نیوز: مجتبی خورشیدی در اردوی ۱۰ روزه تیم پاس همدان در نیر در جمع خبرنگاران گفت : ما هر چند با تاخیر تمریناتمان را آغاز کردیم اما به دلیل جذب بازیکنان شاخص و بومی و جوان سعی داریم جزو تیم‌های مدعی در رقابت‌های لیگ یک باشیم.
وی عنوان کرد: دوستداران این تیم قطعاً پاس همدان را جزو سه تیم بالای جدول خواهند دید و هدف‌گذاری امسال ما صعود به لیگ برتر و خشنود کردن دل هواداران و مردم خونگرم همدان است تا بتوانیم در رقابت‌های لیگ برتر بازی‌های قابل قبولی را ارائه کنیم.
سرمربی تیم پاس همدان هدف از برگزاری اردوی ۱۰ روزه در نیر را با توجه به شرایط آب و هوایی و ارتفاع این منطقه در ارتقای کیفیت تمرینات و حفظ آمادگی بیشتر و پرداختن به کارهای تکنیکی و تاکتیکی موثر اعلام کرد و افزود: در این مدت کارهای هوازی و استقامتی و تمرین با توپ در دستور کار است.
خورشیدی ادامه داد: ما با جذب شش بازیکن جدید از لیگ‌های پایه و جوانان سعی کردیم تا در این تیم یک جوان‌گرایی واقعی را انجام دهیم که امیدواریم دو بازیکن دیگر را نیز در روزهای آینده به تیم جذب کرده و تیم را به صورت کامل مهیای حضور در لیگ یک کشور کنیم.
وی تصریح کرد: بازی‌های لیگ دسته یک کشور از آخرین روز شهریور ماه آغاز می‌شود و امیدواریم در قرعه مناسبی بتوانیم با حریفانمان در طول یک فصل رقابتی سالم داشته باشیم تا امکان حضور درلیگ برتر برای ما فراهم شود.
تیم فوتبال دسته یک پاس همدان تمرین اردویی خود را در ورزشگاه تختی نیر آغاز کرده و این تمرینات به مدت ۱۰ روز زیر‌نظر کادر فنی و سرمربیان تیم ادامه خواهد داشت.

 

 

باشگاه خبرنگاران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید