اردبیل نامزد میزبانی مسابقات مینی گلف آسیا شد

دبیر هیئت مینی گلف استان اردبیل از نامزدی اردبیل برای میزبانی مسابقات مینی گلف قهرمانی آسیا خبر داد.

اردبیل نیوز: مهرداد کابلی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار کرد: احتمال اینکه مسابقات مینی گلف ۲۰۱۴ آسیا در اردبیل برگزار شود، وجود دارد.

وی با بیان اینکه این مسابقات در مرداد ماه سال ۹۳ برگزار می شود، افزود: در صورت انجام توافقات لازم اردبیل میزبان مینی گلف بازان آسیا خواهد بود.

کابلی با اشاره به اینکه زمین مینی گلف در پارک سما اردبیل ایجاد شده است، تصریح کرد: زمین مینی گلف به صورت پارک – زمین است یعنی زمین مینی گلف معمولا در پارک ها ایجاد می شود.

این مربی درجه بین المللی مینی گلف با اشاره به وضعیت استاندارد زمین مینی گلف پارک سما اضافه کرد: این زمین تنها زمین استاندارد مینی گلف در سطح کشور است.

دبیر هیئت مینی گلف استان اردبیل بیان کرد: هیئت مینی گلف استان در صدد است که زمین هایی دیگری برای مینی گلف تاسیس کند تا مینی گلف بازان استان بیشتر از شرایط فعلی موفق تر ظاهر شوند.

وی با اشاره به تلاش هیئت گلف برای تاسیس زمین مینی گلف در منطقه شورابیل اردبیل گفت: از شهرداری درخواستی برای دریافت زمینی در مقابل هتل کوثر شورابیل برای ایجاد زمین مینی گلف کرده ایم.

کابلی اظهار کرد: در صورت موافقت شهرداری اردبیل، هیئت گلف استان با کمک گرفتن از اسپانسرهای ورزشی زمینی در این محل تاسیس خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید