اردبیل توان صعود به لیگ برتر را دارد

رئیس هیئت تیر‌اندازی استان اردبیل گفت: تیم تیر‌اندازی استان اردبیل که در لیگ دسته یک حضور دارد قادر است به لیگ برتر کشور صعود کند.

سعید محمدی‌دوست امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: هیئت تیر‌اندازی استان اردبیل با عنوان تیم سیمان الماس خلخال در لیگ دسته یک کشور حضور دارد که شاهد حضور پر‌توان تیم در عرصه و رقابت‌های کشوری و همچنین انجام مسابقات تنگاتنگ با رقبا است که امیدواریم با نتایج به دست آمده سال آینده در لیگ برتر حاضر باشیم.

وی با اشاره به اینکه این مسابقات در دو گروه پنج تیمی و به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: ما هم اکنون در رده سوم قرار داریم که امیدواریم با سه برد و دو مساوی که به دست آوردیم به لیگ برتر صعود کنیم.

رئیس هیئت تیر‌اندازی استان اردبیل یادآور شد: با صعود تیم ما به رده‌های بالاتر قطعاً جایگاه استان اردبیل در رنکینگ ارتقا یافته و به حدی از توانمندی می‌رسیم که تیم تیر‌اندازی استان اردبیل حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

محمدی دوست با بیان اینکه تیم سیمان الماس خلخال با اسپانسر بخش خصوصی بیش از سه سال است که در لیگ تیر‌اندازی کشور فعالیت می‌کند، گفت: سال اول از دسته دوم به دسته اول صعود کردیم و امسال نیز تلاش می‌کنیم از لیگ دسته یک به لیگ برتر صعود کنیم.

این مسئول به انجام هشت بازی اشاره کرد و بیان داشت: پنج بازی تاکنون برگزاری شده که همراه با موفقیت بوده است.

رئیس هیئت تیر‌اندازی استان اردبیل در خصوص ورزش پایه و حمایت همه جانبه از این رده سنی نیز افزود: ما یقین داریم که ورزش استان در رشته‌های مختلف در رده پایه استعداد بی‌نظیری دارد که می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن در سطح مسابقات ملی و حتی آسیایی داشته باشد کمه تنها بازدارندگی از موفقیت این تیم موفقیت این رده سنی مشکلات مالی و نبود اسپانسر است.

محمدی دوست تصریح کرد: ما از هم اکنون نگران آن هستیم که تیم تیر‌اندازی استان به لیگ برتر صعود کند ولی به دلیل وضعیت مالی نامناسب نتوانیم این تیم را مورد حمایت قرار دهیم که از صاحبان سرمایه، دستگاه‌های ذیربط دولتی و غیر‌دولتی انتظار داریم در این زمینه یاریگر ما باشند.

وی به تعامل خوب و مثبت با آموزش و پرورش در بخش استعدادیابی رشته‌های ورزشی اشاره کرد و ادامه داد: ما می‌توانیم با سرمایه‌گذاری در گروه سنی نونهالان، نوجوان و جوانان در سطح کشور درخششی بی‌نظیر داشته باشیم.

رئیس هیئت تیر‌اندازی استان اردبیل به حضور تیم‌های قدرتمند در دسته یک کشور نظیر فارس، سیستان و بلوچستان، قزوین، البرز، دانشگاه علوم انتظامی، قم، سمنان به همراه تیم سیمان الماس خلخال در لیگ دسته یک اشاره کرد و ابراز داشت: امیدواریم با کسب موفقیت و همراهی اسپانسر مالی حاضر صعودمان را قطعی کنیم و یک زمینه‌سازی خوبی در حوزه ورزش داشته باشیم.

محمدی دوست در پایان با قدردانی از دهبان مدیرعامل کارخانه الماس سیمان خلخال به عنوان مشوق و پشتیبان اصلی رشته تیر‌اندازی به خبرنگار فارس در اردبیل اذعان داشت: ما زمانی می‌توانیم خلاقیت نوجوانان و جوانانمان را بروز و ظهور دهیم که در عرصه ورزش بتوانیم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم تا استعدادها در حد متعالی نیز شکوفا شود.

3 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید