ادیانی: برای مقابله با آمریکا باید مقابله به مثل کنیم

ادیانی: برای مقابله با آمریکا باید مقابله به مثل کنیم

علی ادیانی

یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی تاکید کرد که باید تقابل محکم و قوی با اقدامات آمریکا کرد چون اقدامات خصمانه آمریکا برای همه مسلمانان عالم مشهود است.

به گزارش ایسنا، علی ادیانی به عنون سومین و آخرین مخالف کلیات طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس گفت: مخالفت بنده با این طرح به معنای مخالفت با نظام سلطه نیست. بلکه معتقدم باید تقابل محکم و قوی مبتنی بر باورهای دینی و انقلابی با آمریکا داشت.

وی ادامه داد: همه ملت‌ها و مسلمانان عالم اقدامات ماجراجویانه و شیطانی آمریکا را می دانند که این طرح برای مقابله با این اقدامات کافی نیست.

ادیانی با تاکید بر اینکه باید اقدامی مقابله با مثل با آمریکا کرد، گفت: دامنه شیطنت‌های شیطان بزرگ آمریکا گسترده است ما باید طرحی را به تصویب برسانیم که در آن با اقدامات آمریکا علیه همه مظلومان عالم مقابله شود چون آمریکا از تمام حربه هایش برای این اقدامات استفاده می‌کند.

وی در پایان گفت: چنین قوانینی در سنوات گذشته نیز به تصوییب رسیده است اما نتیجه و گزارش آن مشخص نیست. از طرف دیگر برخی از مفاد این طرح مصداق خارجی ندارد.

انتهای پیام

[ad_2]

ادیانی: برای مقابله با آمریکا باید مقابله به مثل کنیم

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید