ادعای عجیب باشگاه تراکتورسازی: ما قهرمان لیگ هستیم!


سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی مدعی شد باتوجه به اتفاقاتی که برای مهدی طارمی و پرسپولیس افتاده است، تراکتورسازی قهرمان فصل گذشته محسوب می‌شود!

به نقل از مهر، کاظم محمودی درباره اتفاقات اخیر در خصوص قرارداد مهدی طارمی با باشگاه پرسپولیس گفت: شنیدن بعضی از مسائل در فوتبال ما واقعا تاسف برانگیز و باور نکردنی است. میلیون ها جوان در ایران علاقمند به فوتبال هستند و همه اخبار را با دقت دنبال می کنند. وقتی به همین سادگی در فوتبال حرفه ای حرف از دروغ و تبانی و جعل زده می شود چه الگویی به جامعه جوانمان می دهیم؟ از طرفی چه کسی پاسخگوی آسیب های ناشی از تخریب وجهه فوتبال ایران در عرصه های بین المللی است؟

سرپرست تراکتورسازی اضافه کر د:با توجه به قانون که صراحتا نتیجه مسابقات بر مبنای مدارک جعلی و غیر واقعی تغییر می کند ما در حال پیگیری دقیق موضوع از طریق فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هستیم. اگر این اتفاق بیافتد با توجه به نتایج فصل گذشته، تراکتورسازی قهرمان محسوب می شود. از سوی دیگر انصافا طارمی یکی از ارکان و مهمترین عناصر قهرمانی پرسپولیس بوده در حالی که به واقع اصلا حق حضور در بازی ها را نداشته و این عادلانه نیست. به همین منظور موضوع را از طریق وکلای باشگاه با جدیت پیگیری می کنیم و اجازه نمی دهیم حقمان در این مسئله پایمال شود. 

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید