یکشنبه, ۱۸ آذر ۱۳۹۷
»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   ادامه جلسات مسئولان پرسپولیس در سوئیس/ فعلا باید سکوت کرد!
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۱۴:۴۳

ادامه جلسات مسئولان پرسپولیس در سوئیس/ فعلا باید سکوت کرد!


مسئولان باشگاه پرسپولیس منتظرند تا حکم نهایی دادگاه بین المللی ورزش در خصوص محرومیت این باشگاه از حضور در نقل و انتقالات تابستانی بطور قطع صادر شود.

به گزارش مجله اینترنتی ملکانه، مسئولان باشگاه پرسپولیس در سوئیس هستند تا با حضور در دادگاه بین المللی ورزش بتوانند مستندات خود را برای لغو محرومیت باشگاه از حضور در نقل و انتقالات تابستانی سال جاری لغو کنند.

محرومیتی که با توجه به حکم کمیته انضباطی فدراسیون بین المللی فوتبال به خاطر نقص قوانین توسط مدیران وقت سرخپوشان در پرونده مربوط به انتقال مهدی طارمی از ریزه اسپور ترکیه به پرسپولیس پابرجاست.همچنین این باشگاه باید ۷۹۰ هزار یورو به ریزه اسپور پرداخت می کرد و حق حضور در دو پنجره نقل و انتقالاتی را نداشت.

باشگاه پرسپولیس در زمستان سال گذشته با گذراندن یک دوره از محرومیت خود، دست به کار شد تا حکم محرومیت را لغو کند. آنها سراغ مدیران باشگاه ریزه اسپور ترکیه  رفتند و توانستند رضایت آنها را بدون پرداخت ۷۹۰ هزار یورو جلب کنند.

با این حال حکم ثانویه را دادگاه بین المللی ورزش باید صادر کند تا باشگاه پرسپولیس از پرداخت جریمه و همچنین لغو محرومیتش رهایی پیدا کند.

«حمیدرضا گرشاسبی که به همراه معاون بین الملل پرسپولیس و همچنین وکیل سوئیسی این باشگاه در سوئیس است نشست های متوالی را پشت سر می گذارد تا بتواند این حکم را لغو کند.»

پندار خمارلو در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان جمله بالا گفت: جلسات متوالی برگزار شده است و امیدوار هستیم محرومیت لغو شود.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: قرار نیست بلافاصله پس از همین جلسات، حکم را صادر کنند و حداقل چند هفته ای زمان می برد تا نظر نهایی خود را اعلام کنند. هرگونه اظهار نظری هم در این شرایط کار را می تواند پیچیده کند و بهتر است تا زمان بازگشت آقای گرشاسبی دست نگه داریم.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

هر چقدر مدیران فدراسیون فوتبال تلاش می‌کنند، شرایطی را فراهم کنند که صدای اعتراض سرمربی تیم‌ملی فوتبال بلند نشود و هر چقدر هم که مصاحبه کنند و توضیح بدهند کی‌روش قطعا تا جام ملت‌های آسیا سرمربی تیم ملی است و...
عادل فردوسی پور که همیشه برای داشتن تایم اضافه در تلویزیون دعوا دارد ، این هفته 90 را اقلا نیم ساعت زودتر تمام کرد و درحالی که مشخص بود منتظر مانده تا آیتم های مربوط به بازی نساجی و خونه...
حتما خبر دعوای مقامات ایران و عربستان در جایگاه ویژه بازی ایران و عربستان را شنیده اید. دعوایی که بین مقامات همراه تیم ایران و تنها نماینده ویژه عربستان در جایگاه رخ داده است. هادی ساعی که در بطن دعوا بوده...
عبدالصمد ابراهیمی یک روز بعد از اینکه حمید گرشاسبی مدیر پرسپولیس خواهان اهدای کاپ قهرمانی سوپرجام فوتبال ایران به پرسپولیس شد ، مدعی شده استقلالی ها اصلا به کمیته انضباطی شکایت هم نکرده اند. پس از اینکه استقلال در سوپرکاپ لیگ...


  • فیلم سینمایی خانه دختر