اختصاص ۱۰۰ دستگاه آمبولانس برای طرح زمستانی جاده ای در آذربایجان غربی


به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا فروتنی ظهر چهارشنبه در آیین آغاز به کار طرح زمستانی در جاده ای آذربایجان غربی اظهارداشت: علاوه بر فعالیت های امداد جاده ای،امسال برنامه ریزی ویژه ای نیز برای آماده باش اورژانس های پیش بیمارستانی در آذربایجان غربی  در نظر گرفته شده است.


وی با اشاره به استقرار ۳۸ پایگاه اورژانس زمستان امسال همزمان با اجرای طرح زمستانی در جاده های استان گفت: این تعداد نسبت به سال گذشته با افزایش مواجه بوده است که علاوه بر آن در نظر داریم دو دستگاه اتوبوس آمبولانس نیز به ناوگان امدادی خود در جاده های استان به ویژه در نقاط برفگیر و حادثه خیز اضافه کنیم.


فروتنی ادامه داد: در این راستا، اتاق های عمل، اورژانس ها و مراکز ICU در تمامی بیمارستانهای استان آماده پذیرش بیماران و مصدومان احتمالی هستند.


وی با اشاره به مشارکت بسیار خوب نهادهای امدادی، انتظامی و راهداری در اجرای موفق طرح زمستانی امسال، اظهار کرد: امیدواریم این مشارکت و همراهی بسیار خوب، زمینه کاهش حداکثری تلفات را در استان در فصل سرما موجب شود.


طرح طرح زمستانی با مشارکت دستگاه های اجرایی مرتبط از امروز ۲۰ آذرماه تا ۲۰ اسفند ماه سال جاری در جاده ها و محورهای مواصلاتی آذربایجان غربی به اجرا در می آید.


 اداره کل راه و شهرسازی، پلیس راه فرماندهی انتظامی، اورژانس، هلال احمر، اداره کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی، شهرداری ها و امداد خودرو در این طرح سه ماهه در جاده های استان حضور می یابند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید