اختصاص یک میلیارد تومان برای تکمیل ساختمان کمیته امداد منطقه ۲ اردبیل

مشاور مدیرکل تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: بالغ بر یک میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ساختمان منطقه ۲ کمیته امداد شهرستان اردبیل اختصاص یافت.

قادر صمدی در جریان بازدید از طرح‌های توسعه کمیته امداد در اردبیل اظهار داشت: ساختمان اداری منطقه ۲ کمیته امداد اردبیل در قالب یک مجتمع مطلوب نیمه اول سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: ما در ۲ روز سفر به این استان شاهد افتتاح دو کانون فرهنگی، هنری، تربیتی مشگین‌شهر و بیله‌سوار بودیم که نسبت به تجهیز این کانون‌ها و واگذاری آن به دانش‌آموزان و خانواده‌های زیر پوشش این نهاد انقلابی و حمایتی اقدامات لازم صورت گرفت.

صمدی خاطر نشان کرد: با عنایت استاندار اردبیل قرار شد کانون فرهنگی، تربیتی مجتمع الغدیر اردبیل اجریی شده که بخشی از اعتبارات آن قرار است از مصوبات سفر رئیس جمهور و بخشی نیز از اعتبارات استانی تأمین شود.

مشاور مدیرکل تأمین مسکن و امور مهندسی کمیته امداد امام خمینی (ره) بیان کرد: اگر این حمایت‌ها به صورت کامل و جامع صورت بگیرد ما در سال‌های آینده قادر می‌باشیم این پروژه‌ها را تکمیل کرده و به مرحله بهره‌برداری برسانیم.

وی هدف از فعالیت کانون‌های فرهنگی، هنری،‌ تربیتی کمیته امداد را ضرورت تربیت نسل آینده و توجه به نیازمندی آنها توصیف کرد و ادامه داد: کمیته امداد در حد وسع و توان سعی می‌کند بخش عظیمی از تعهدات خود را اجرایی و عملیاتی سازد.

پرداخت هشت میلیارد ریال وام کارگشایی در اردبیل

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیر کمیته امداد شهرستان اردبیل نیز در جریان بازدید و رسیدگی به مشکلات مددجویان گفت: بالغ بر هشت میلیارد ریال وام کارگشایی و خدمات درمانی به مددجویان کمیته امداد اردبیل پرداخت شده است.

جلیل قدیمی با بیان اینکه شش میلیارد و ۹۹۰ میلیون ریال آن وام کارگشایی و محکومین بوده است، افزود: این تسهیلات به یک‌هزار و ۲۶۵ نفر از مددجویان زیر پوشش کمیته امداد در ۹ ماهه امسال پرداخت شده است.

وی برخورداری ۴۵۰ خانوار کمیته امداد را از تسهیلات کارگشایی یادآور شد و تصریح کرد: برای ۷۸۸ نفر از محکومان مالی و جرایم غیرعمد این تسهیلات پرداخت شده است.

قدیمی پرداخت کمک هزینه‌های درمانی به خانواده‌های زیر پوشش این نهاد را یادآور شد و خاطر نشان کرد: در این زمینه بالغ بر یک میلیارد و ۱۲۵ میلیون ریال به مددجویان زیر پوشش پرداخت شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید