14.6 C
Tehran
جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی احتمال نیمکت نشینی عمران زاده/غلام نژاد و خسرو جا را برای حنیف...

احتمال نیمکت نشینی عمران زاده/غلام نژاد و خسرو جا را برای حنیف تنگ کردند

قلعه‌نویی یا یکی درمیان به او و صادقی بازی دهد و یا اینکه عمران‌زاده را که شم گلزنی خوبی هم دارد دوباره به خط حمله تیمش منتقل کند.

سایت گل-بعد از اینکه غلام‌نژاد به توافق نهایی رسید خبر آمد که خسرو حیدری هم از این هفته می‌تواند تیمش را همراهی کند. خسرو در گفت‌وگویی با سایت باشگاه استقلال اعلام کرده دوست دارد در دفاع راست بازی کند. او درحالی این اظهارنظر را داشته که غلام‌نژاد هم دقیقا در همین پست بازی می‌کند؛ یعنی برای بازی در این پست به خدمت گرفته شده. این وضعیت رقابت تازه‌ای را در جناح راست استقلال به وجود خواهد آورد و از طرفی حضور بازیکنان تخصصی در این پست موجب می‌شود که امیر قلعه‌نویی از این پس منتظری را به دفاع میانی منتقل کند. این جابجایی اما منجر به نیمکت نشینی یکی از مدافعان استقلال خواهد شد.

با توجه به اینکه امیرحسین صادقی عملکرد بهتری در قیاس با عمران‌زاده داشته از همین حالا پیش‌بینی می‌شود که این بازیکن دوباره به نیمکت منتقل بشود. البته نیمکت نشینی مقطعی عمران‌زاده نمی‌تواند حاشیه‌ای را متوجه استقلال کند اما اگر این رویه ادامه پیدا کند آنگاه صدای این بازیکن درمی‌آید و به وضع موجود واکنش نشان خواهد داد. به این ترتیب قلعه‌نویی یا یکی درمیان به او و صادقی بازی دهد و یا اینکه عمران‌زاده را که شم گلزنی خوبی هم دارد دوباره به خط حمله تیمش منتقل کند. شاید در شرایطی که مهاجمان استقلال این روزها عملکرد چندان درخشانی ندارند، این انتقال به سود استقلال هم باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید