اجلاس لیگ جهانی/ رویارویی ایران و امریکا در هفته اول لیگ جهانی ۲۰۱۵

  ایران به شرط حل مشکل بانوان در دسته یک لیگ جهانی باقی ماند

  اجلاس دپارتمان لیگ جهانی صبح  جمعه به منظور بررسی برگزاری مسابقات لیگ جهانی در سال ۲۰۱۴ با حضور اعضا آغاز شد.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در این اجلاس که  از ساعت ۹ صبح در فلورانس آغاز شد، یکی از مهمترین و اصلی ترین موارد این جلسه رسیدگی به عدم حضور تماشاگران زن ایرانی در سالن مسابقات در تهران بود .
  دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال که به عنوان یکی از اعضای اصلی این دپارتمان می بایست در این جلسه شرکت می کرد، یک روز زودتر برای شرکت در این اجلاس راهی فلورانس شد و در این فاصله طی نشست های مختلف با دکتر گراسا؛ رئیس فدراسیون جهانی، الکساندار بوریچیچ؛ نایب رئیس فدراسیون جهانی موفق شد دیدگاه FIVB  را نسبت به این موضوع اصلاح  و لطیف تر کرده و نظر مسئولین فدراسیون بین المللی را برای تعامل بیشتر برای حل مسئله به وجود آمده در راستای اجرای قوانین جهانی والیبال در برگزاری مسابقات والیبال لیگ جهانی و همچنین همخوانی با قوانین جمهوری اسلامی ایران جلب کند.
  بر پایه این گزارش، با رایزنی های انجام شده سرانجام بحث پیرامون وضعیت ایران از دستور اصلی جلسه لیگ جهانی خارج و حضور ایران در دسته اول (گروه دو) لیگ جهانی ۲۰۱۵ مشروط به همکاری دولت ایران و ارائه تعهد در خصوص موضوع مورد بحث شد. مقرر شد فدراسیون جهانی والیبال کتبا طی نامه ای به ایران ارسال کند و با توجه به درخواست هزاران زن ایرانی از فدراسیون جهانی والیبال برای حضور در سالن مسابقات از دولت و فدراسیون والیبال ایران رسما درخواست حل این موضوع را نماید.

  امریکا در لیگ جهانی ۲۰۱۵ در روز های ۲۹ و ۳۱ ماه می میزبان مردان والیبال ایران

  اجلاس دپارتمان لیگ جهانی صبح امروز به منظور بررسی برگزاری مسابقات لیگ جهانی در سال ۲۰۱۴ با حضور اعضا آغاز شد.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، این اجلاس از ساعت ۹ صبح در فلورانس آغاز شد و بر اساس اعلام دپارتمان لیگ جهانی تیم ایران در لیگ جهانی ۲۰۱۵ در گروه دو این رقابت ها با تیم های امریکا، لهستان و روسیه همگروه خواهد بود و در گروه یک این رقابت ها تیم های ایتالیا، برزیل، صربستان و استرالیا قرار گرقتند.
  بر این اساس تیم ملی امریکا در هفته اول این رقابت ها طی روز های ۲۹ و ۳۱ ماه می میزبان مردان والیبال ایران می باشد و در هفته های بعد این رقابت های ایران به ترتیب مهمان لهستان و روسیه است.
  بدین ترتیب ایران در سه هفته ابتدایی لیگ جهانی ۲۰۱۵ شش بازی در خارج از خانه برگزار می کند و در سه هفته دوم طی شش مسابقه به ترتیب میزبان امریکا، لهستان و روسیه می باشد.

  ایران در زمینه اطلاع رسانی و فعالیت در حوره فضای مجازی رتبه اول را کسب کرد

  اجلاس دپارتمان لیگ جهانی صبح  امروز به منظور بررسی برگزاری مسابقات لیگ جهانی در سال ۲۰۱۴ با حضور اعضا آغاز شد.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، این اجلاس از ساعت ۹ صبح در فلورانس آغاز شد و بر اساس اعلام دپارتمان لیگ جهانی با توجه به بررسی گزارشات و تحقیقات به عمل آمده ایران در بین ۲۸ کشور حاضر در لیگ جهانی در زمینه اطلاع رسانی و فعالیت در فضای مجازی شامل سایت، فیسبوک و توییتر رتبه اول را کسب کرد.

  تقدیر رئیس فدراسیون جهانی والیبال از ایران در آغاز جلسه

  اجلاس دپارتمان لیگ جهانی صبح  امروز به منظور بررسی برگزاری مسابقات لیگ جهانی در سال ۲۰۱۴ با حضور اعضا آغاز شد.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، این اجلاس از ساعت ۹ صبح در فلورانس آغاز شد دکتر آری گراسا رئیس فدراسیون جهانی والیبال،در ابتدای جلسه  از رشد و پیشرفت بی نظیر والیبال ایران در حضور و برگزاری مسابقات لیگ جهانی تقدیر و تشکر کرد.

  ایران رتبه اول حضور تماشاچیان را کسب کرد

  اجلاس دپارتمان لیگ جهانی صبح  امروز به منظور بررسی برگزاری مسابقات لیگ جهانی در سال ۲۰۱۴ با حضور اعضا آغاز شد.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در این اجلاس که  از ساعت ۹ صبح در فلورانس آغاز شد، بر اساس اعلام دپارتمان لیگ جهانی با توجه به بررسی گزارشات و تحقیقات به عمل آمده ایران در بین ۲۸ کشور حاضر در لیگ جهانی از لحاظ حضور تماشاگران  با آمار ۷۲ هزار نفر تماشاگر در شش مسابقه رتبه اول را کسب کرد.
  پس از ایران لهستان با ۷۰ هزار نفر در رده دوم ایستاد.

  لویزیون ایران هم نمره مثبت گرفت

  اجلاس دپارتمان لیگ جهانی صبح  امروز به منظور بررسی برگزاری مسابقات لیگ جهانی در سال ۲۰۱۴ با حضور اعضا آغاز شد.
  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در این اجلاس که  از ساعت ۹ صبح در فلورانس آغاز شد، بر اساس گزارشات و تحقیات به عمل امده توسط دپارتمان لیگ جهانی پخش مستقیم تلویزیونی ایران نیز که سال گذشته به علت نداشتن پخش مستقیم تلویزیونی با کیفیت اچ دی و عدم هماهنگی با ناظر فدراسیون جهانی نمره منفی گرفته بود، در سال جاری ۲۰۱۴ پس از  سرمایه گذاری پانزده میلیون دلاری سازمان صدا و سیما و تلاش شبانه روزی مسئولین شبکه سوم سیما  و سازماندهی مناسب و ایجاد هماهنگی لازم بین مدیران، تهیه کننده و ناظر فدراسیون جهانی والیبال مسابقات لیگ جهانی والیبال در تهران با کیفیت پخش اچ دی  بر اساس استاندارد های تعریف شده FIVB به صورت مستقیم در سراسر دنیا ارسال و پخش شد نمره مثبت گرفت و فدراسیون جهانی والیبال  از این پیشرفت و استاندارد سازی ایران در این زمینه نیز ابراز رضایت کرد که این موضوع می تواند به ایران کمک بسزایی در اخذ میزبانی مرحله نهایی لیگ جهانی کند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید