اتفاقات بازی با بادران را فراموش کردم/ تمرکزم روی صعود نفت است


سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: اتفاقات بازی با بادران برای من تمام شده و نمی خواهم تمرکزم را برای دیدار برابر مس رفسنجان از دست بدهم.

محمود فکری در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص اتفاقاتی که در پایان دیدار برابر بادران رخ داد گفت: به هر حال مشکلات زیادی در پایان آن دیدار پیش آمد و برخی ها جوی را بوجود آوردند که باعث تحریک تماشاگران شد و عکس العمل هوداران را در پی داشت و شاهد آن اتفاقات ناخوشایند بودیم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در پاسخ به این سئوال که مسئولان بادران در نشست خبری از تمامی مسئولان، کادر فنی و بازیکنان نفت مسجد سلیمان انتقاد کرده و آنها را مقصر اصلی قلمداد کردند، گفت: آن بازی و اتفاقات پیرامون آن برای ما تمام شده است. من یک دیدار سخت برابر مس رفسنجان دارم و می خواهم تمرکز خودم و بازیکنانم برای این دیدار باشد و بتوانیم در پایان با صعود به لیگ برتر دل هواداران مسجدسلیمان را شاد کنیم. بنابراین نمی خواهم در این خصوص صحبت کنم. تنها هدفم پیروزی برابر مس رفسنجان و صعود نفت به لیگ برتر است.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا با مدیران نفت مسجد سلیمان در خصوص تمدید قرارداد برای فصل آینده صحبت کرده اید یا خیر، گفت: هنوز هیچ صحبتی بین ما رد و بدل نشده و منتظر هستم تا با تلاش بازیکنان، دیدار آخر را با موفقیت به پایان رسانده، به لیگ برتر صعود کنیم و بعد در خصوص فصل تمدید قرارداد با مدیران صحبت کنیم. 

سرمربی نفت مسجد سلیمان در مورد دیدار استقلال و ذوب آهن از مرحله حذفی لیگ قهرمانان هم گفت: بازی دو تیم همیشه جذاب و تماشایی بوده بخصوص حالا که باید یک تیم از گردونه رقابت ها حذف شود و این مسئله باعث خواهد شد دو تیم آنچه را که در توان دارند بکار بسته تا به مرحله بعد لیگ قهرمانان صعود کنند.

وی افزود: اگرچه هیچ کس دوست ندارد یکی از دو تیم استقلال یا ذوب آهن حذف شود اما قرعه به گونه ای رقم خورده که این اتفاق خواهد افتاد و مطمئنم با شرایطی که هر دو تیم در لیگ دارند و از آمادگی بالایی برخوردار بوده و توانسته اند نتایج قابل قبولی هم کسب کنند این بازی بسیار تماشایی خواهد بود.

سرمربی نفت مسجد سلیمان در خصوص دیدار روز پنجشنبه آینده استقلال برابر خونه به خونه بابل در فینال جام حذفی فوتبال کشور نیز گفت: استقلال نباید حریفش را دست کم بگیرد. خونه به خونه حتما توانایی این را داشته که به فینال جام حذفی کشور رسیده است. بنابراین استقلال باید حریف را ساده نپندارد و با تمام قدرت مقابل این تیم قراربگیرد تا بتواند جام حذفی را بالای سر ببرد.

فکری در پایان گفت: از همه مردم خونگرم مسجدسلیمان تشکر می کنم که در طول مسابقات ما را تنها نگذاشتند و امیدوارم با حضورشان در هفته پایان لیگ در ورزشگاه بتوانیم با پیروزی برابر مس رفسنجان در کنار یکدیگر صعود به لیگ برتر را جشن بگیریم.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید