اتخاذ تدابیر ویژه ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اردبیل

رئیس پلیس راهور استان اردبیل از اجرای تدابیر ویژه ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اردبیل در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی خبر داد.

اردبیل نیوز: علی مریخی رئیس پلیس راهور استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: از فردا اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محور اردبیل – سرچم و اردبیل – آستارا انجام می‌شود به طوری که در این دو محور تردد هرگونه وسایط نقلیه سنگین و تریلی ممنوع خواهد بود.

 

وی افزود: در روز طبیعت نیز از تردد هرگونه وسایط نقلیه سنگین در این دو محور جلوگیری می‌شود تا با روان‌سازی ترافیک، نوروز کم‌خطری را در ایام باقی‌مانده سپری کنیم.

 

رئیس پلیس راهور استان اردبیل با یادآوری این‌که علت بروز بیشترین تصادفات سرعت غیر‌مجاز بوده است، گفت: در حوزه درون شهری رعایت نکردن فاصله طولی با وسیله نقلیه جلویی و انحراف به چپ از علل عمده تصادفات بوده است.

 

مریخی ادامه داد: پلیس استان اردبیل در افزایش ایمنی سفرها تمام توانش را به کار گرفته و مهم‌ترین اولویت ماموریت‌های این یگان نیز همین موضوع است که تحقق آن نیاز به همکاری و مشارکت مردم با پلیس دارد.

 

وی در ادامه به کاهش مطلوب تصادفات درون شهری در ایام نوروز در اردبیل اشاره کرد و گفت: ولی هم‌چنان میزان تصادفات جرحی بالاست که در این زمینه کنترل‌ها و تدابیر لازم به کار گرفته می‌شود.

ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید