6.7 C
Tehran
چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی ابراهیمی هافبکی که دفاع کردن دوست ندارد!

ابراهیمی هافبکی که دفاع کردن دوست ندارد!

سپاهان مدافعان و گلر خوبی دارد که توانسته با سبک بازی ابراهیمی در این فصل کنار بیاد وگرنه خلع نبود او در بعضی از صحنه ها به چشم می آید


سایت گل- امید ابراهیمی  بی تردید  جایش در بین خوب های پست هافبک دفاعی در ایران است اما  این هافبک سپاهان نوع بازی خود را در این فصل تغییر داده است و بیشتر میل به نفوذ و گل زدن دارد تا جلوی دفاع ایستادن و توپ گیری از حریف . 
شاید او تصور می کند در فوتبال ایران با گلزنی است که به چشم می آید و البته در این کار هم موفق بوده است . اما این تغییر سبک بازی ابراهیمی مشکلاتی هم برای سپاهان داشته است . در حمله حربف بازیکنان مستقیما با شجاع و عقیلی رو به رو می شوند در حالی که در استقلال همیشه یکی یا دو نفر از بین ساموئل ,آندو و نکونام جلو دفاع باید باشند و در پرسپولیس همیشه رضا حقیقی جلوی مدافعان پرسپولیس در حال توپ گیری است . 
 سپاهان مدافعان و گلر خوبی دارد که توانسته با سبک بازی ابراهیمی در این فصل کنار بیاد وگرنه خلع  نبود او در بعضی از صحنه ها به چشم می آید . ابراهیمی به خوبی اسم خود را در فوتبال ایران جا انداخته است و اگر بیشتر کار خود را به بخش اصلی کارش معطوف کند قطعا موفق تر خواهد بود .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید