خانه اخبار روز اخبار اقتصادی آیا زمان خریدن طلا فرا رسیده است؟

آیا زمان خریدن طلا فرا رسیده است؟

۰
آیا زمان خریدن طلا فرا رسیده است؟

برخی کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند در یک دوره زمانی قیمت‌ها ثابت باقی بماند ولی پس از آن باز هم افزایش قیمت وجود دارد.

پیش بینی‌ها همگی نشان می داد در آستانه سال جدید میلادی قیمت طلا روند صعودی را طی کند. اما در یک دوره زمانی کوتاه به دلیل شرایط خاص اقتصاد اروپا، قیمت‌ها روند نزولی را پیش گرفتند و همین جریان موجب نگرانی بسیاری از سرمایه‌گذاران شد.

این جملات، اظهارات رئیس اتحادیه طلا و جواهر کشور است. وی می‌گوید باید دقت داشت سرمایه‌گذاری در بازارهایی مانند طلا به هوش و صبر بالایی نیاز دارد. قیمت‌ها در دوره‌های مختلف با افت و خیز مواجه می‌شوند ولی سرمایه‌گذاران نباید در واکنش به این اتفاقات اقدام به تصمیم‌گیری‌های لحظه‌ای کنند.

به گزارش اقتصاد پرس کشتی‌آرای ادامه می‌دهد بنابراین توصیه اصلی به صبر و تحقیق در مورد سرمایه‌گذاری است لذا پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد طی ماه‌های آینده قیمت طلا در بازار‌های اروپایی و آسیایی روند صعودی خواهند داشت. صرف نظر از شرایط خاص اقتصاد جهانی که در هر دوره نوساناتی را به بازار تحمیل می‌کند باید در انتظار رشد قیمت‌ها بود.

وی اضافه کرد در آستانه سال نو میلادی بازار طلا قدری دچار ضعف شد. فروش بخشی از طلای در اختیار سرمایه‌گذاران در پی اعلام سیاست‌های بانک مرکزی امریکا دلیل اصلی رشد افت قیمت‌ها بوده است‌. رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر آینده بازار طلا و جواهر را اینگونه پیش‌بینی می‌کند قیمت طلا طی روزهای آینده به سیاست‌های چند کشور خاص واکنش نشان می‌دهد. بنابر این باز هم باید در انتظار نوسان بود. برخی کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند در یک دوره زمانی قیمت‌ها ثابت باقی بماند ولی پس از آن باز هم افزایش قیمت وجود دارد.

در نهایت به سرمایه‌گذاران باید توصیه کرد اخبار مربوط به بازار را به صورت دقیق رصد کنند‌. بررسی سیاست‌های بانک مرکزی آمریکا و ژاپن تا حدود زیادی فضا را برای تصمیم‌گیری شفاف می‌کند.

مطلب قبلی تیراندازی در یک بیمارستان در تهران
مطلب بعدی کارت بازی مجیدی صادر نمی‌شود/بازی کردن فرهاد شرط دارد
Avatar
انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید