آپدیت پاییزی ویندوز ۱۰ مشکلات مربوط به لگ بازی Forza Motorsport 7 را رفع نمود

0
203

آپدیت پاییزی ویندوز ۱۰ مشکلات مربوط به لگ بازی Forza Motorsport 7 را رفع نمود

همانطور که از قبل می‌دانید، بازی Forza Motorsport 7 هنگام اجرا بروی پلتفرم PC از مشکلات مربوط به لگ رنج می‌بُرد، اما آنطور که بنظر می‌رسد ساعاتی پیش با انتشار آپدیت جدید ویندوز ۱۰ با نام Fall Creators مشکلات اجرای این بازی در پلتفرم PC به کلی حل شده است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DSOGaming، پس از بروزرسانی ویندوز ۱۰ به آخرین نسخه و اجرای بازی Forza Motorsport 7 به مدت چندین ساعت، شاهد هیچ‌گونه لگ و یا مشکلی این چنینی نبودیم. هرچند که هنوز نمیدانیم مایکروسافت چگونه توانسته این مشکل را حل کند ولی نتیجه کار بسیار عالی از کار درآمده است.

این بازی را بروی هر دو کارت‌گرافیک AMD و Nvidia (بدون بروزرسانی درایور) تست کردیم و با وجود اینکه شاهد افزایش نرخ فریم چندانی در بازی نبودیم، اما بازی کاملا روان اجرا شد. به لطف آپدیت جدید ویندوز اکنون قادریم تا بدون وجود محدودیت از حداکثر نرخ فریم بهره ببریم.

رفع مشکلات این بازی تماماً به لطف آپدیت ویندوز ۱۰ بوده است چرا که استدیو Turn10 (توسعه‌دهنده بازی) هیچ‌گونه بروزرسانی جدیدی برای این بازی منتشر نکرده است. پس اگر قصد تجربه این بازی را دارید، شدیداً توصیه می‌کنیم که ابتدا آخرین آپدیت ویندوز ۱۰ را نصب کنید.

پس از تست این بازی به سراغ عنوان Forza Horizon 3 رفتیم و متوجه شدیم که مشکلات مربوط به لگ این بازی نیز رفع شده‌اند.

در پایان به نظر می‌رسد که تمامی این مشکلات تنها و تنها به دلیل انتشار بروزرسانی پاییزی ویندوز ۱۰ توسط مایکروسافت بوده است. این بازی اکنون به روانی اجرا می‌شود و دیگر شاهد مشکلاتی نظیر لگ و فریز شدن بازی در هنگام لودینگ نیستیم.

در پایین می‌توانید تصویری از عملکرد این بازی پس از اجرای بی‌وقفه به مدت یک ساعت را مشاهده کنید.

(برای دیدن تصویر در سایز اصلی، کلیک کنید)

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا از پشتیبانی مایکروسافت برای اجرای بازی‌ها در ویندوز راضی هستید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

[ad_2]

آپدیت پاییزی ویندوز ۱۰ مشکلات مربوط به لگ بازی Forza Motorsport 7 را رفع نمود

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید