14.2 C
Tehran
جمعه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی آنچلوتی: برنامه دیدارهای دوستانه اسپانیا خوب نبود

آنچلوتی: برنامه دیدارهای دوستانه اسپانیا خوب نبود

اسپانیایی آخرین دیدارهای دوستانه شان را در دو کشور آفریقایی انجام دادند و مصدومیت چند بازیکن رئال، انتقاد سرمربی ایتالیایی را به همراه داشت.

سایت گل- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، برنامه ریزی فدراسیون فوتبال اسپانیا برای دیدارهای دوستانه اخیر مقابل گینه استوایی و آفریقای جنوبی را مورد انتقاد قرار داد.

اسپانیایی آخرین دیدارهای دوستانه شان را در دو کشور آفریقایی انجام دادند و مصدومیت چند بازیکن رئال، انتقاد سرمربی ایتالیایی را به همراه داشت.

آنچلوتی به خبرنگاران گفت:” فکر می کنم تصمیم فدراسیون فوتبال اسپانیا خوب نبود زیرا بازیکنان سه شب در هواپیما بودند.

صحبت کردن در این مورد دشوار است. ما خوش شانس هستیم که تا ماه مارس دیگر بازی ملی نداریم. خوشبختانه ما مشکلی نداریم. برنامه ریزی بهتر می تواند به تیم ها کمک کند تا بازیکنان شان را بدون مصدومیت در اختیار بگیرند.”

بدترین مصدومیت در دیدارهای ملی هفته گذشته در بین بازیکنان رئال، برای سامی خدیرا، هافبک ملی پوش آلمانی رخ داد که در دیدار با ایتالیا دچار پارگی لیگامنت داخلی شد اما آنچلوتی معتقد است که تیمش می تواند با غیبت این بازیکن کنار بیاید.

” اییارمندی و آلونسو می توانند در کنار هم بازی کنند. آنها بارها کنار هم بازی کردند و مشکلی ندارند.

کاسیمیرو هم از سپتامبر بازی نکرده اما در بهترین شرایط است و از انگیزه بالایی نیز برخوردار است. می توانیم از او هم استفاده کنیم. گزینه های ما می تواند اییارامندی- آلونسو، کاسیمیرو- آلونسو یا آلونسو-ایسکو باشد. برای بازی فردا، بعدا تصمیم می گیرم.”

آنچلوتی در مورد رافائل واران که در دیدار فرانسه مقابل اوکراین دچار آسیب دیدگی شد، هم صحبت کرد و گفت:” مشکل واران از ناحیه زانو است. ما شرایط او را به طور دقیق زیر نظر داریم زیرا نیاز داریم تا او با آمادگی کامل به تیم برگردد.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید