آموزش برنامه نویسی برای رایانه و تلفن همراه + دانلود

در این گزارش نگاهی به چند کتاب که می تواند به راحتی شما را با محیط های برنامه نویسی آشنا کند می اندازیم.

 

 

 

جاوا

جاوا (Java) یک زبان های برنامه نویسی است که برای اولین بار توسط جیمز گوسلینگ در شرکت سان مایکروسیستمز ایجاد شد و در سال ۱۹۹۵ به عنوان بخشی از سکوی جاوا منتشر شد. زبان جاوا شبیه به ++C است اما مدل شیءگرایی آسان تری دارد و از قابلیت های سطح پایین کمتری پشتیبانی می‌کند. یکی از قابلیت های اصلی جاوا این است که مدیریت حافظه را بطور خودکار انجام می‌دهد.

ضریب اطمینان عملکرد برنامه‌های نوشته شده به این زبان بالا است و وابسته به سیستم عامل خاصی نیست، به عبارت دیگر می‌توان آن را روی هر رایانه با هر نوع سیستم عاملی اجرا کرد. برنامه های جاوا به صورت کدهای بیتی همگردانی (کامپایل) می‌شوند. که مانند کد ماشین هستند و به ویژه وابسته به سیستم‌عامل خاصی نیستند.

دانلود

برنامه نویسی موازی با سی شارپ

در اینجا کتاب آموزشی برنامه نویسی موازی با سی شارپ را برای شما کاربران آماده کرده ایم. این کتاب به زبان فارسی بوده و شامل ۱۰۶ صفحه می باشد که در این ۱۰۶ صفحه برنامه نویسی موازی با #C را بصورت مفید آموزش داده است.

اما برنامه نویسی موازی با سی شارپ چیست: برنامه نویسی موازی برای استفاده هر چه بهتر از منابع سیستم و افزایش سرعت و کارایی برنامه روی پردازنده‌ها به وجود آمد. در این نوع برنامه نویسی، قسمت‌هایی از برنامه اصلی که قابلیت اجرای همزمان را دارند به چند زیر برنامه تقسیم شده و به صورت همزمان روی چند پردازنده یا چند نخ اجرا می‌شوند.
در این کتاب برنامه نویسی موازی توسط سی شارپ (#C) پیاده سازی و آموزش داده شده است.

دانلود

آموزش مقدماتی برنامه نویسی برای اندروید

یکی از محبوب ترین سیستم عامل‌های گوشی‌های همراه و تبلت‌ها “اندروید” است که توانسته کاربران زیادی را به خود اختصاص دهد. اگر دوست دارید نرم افزار اندروید بسازید، دریچه به شما کتاب آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید را معرفی می کند. زبان این کتاب به قدری ساده و روان است که بعد از مطالعه آن به راحتی می توانید شروع به برنامه نویسی اندروید کنید. قبل از شروع فقط نیاز به برنامه SDK و یک ایمولاتور موبایل دارید.

مشخصات فایل دانلود:
حجم: ۲۰.۱ مگابایت
نسخه: PDF
تعداد صفحات: ۴۰۲ صفحه

دانلود

 

کامپایلر های مجازی برای تلفن های همراه

مدتها است که تلفن های هوشمند تبدیل به تنها وسیله ی همیشه همراه ما شده اند ، در مهمانی ، تاکسی و یا هر جای دیگر تلفن هایمان را همراه خود داریم.
حال که دانشجویان کامپیوتر به دنبال فرصتی برای پیاده سازی کد های خود هستند و برای آنها تفاوتی نمی کند که در چه مکانی قرار دارند ، چه خوب است که ایده های خود را در  دستگاه هایی هوشمند خود پیاده سازی کنند و حتی آنها را مورد آزمایش قرار دهند
علاوه براین داشتن کتابخانه ای قوی حاوی کتاب های آموزشی زبان های مختلف برنامه نویسی در از دیگر وی‍ژگی های کامپایلر های مجازی است.
نمایه :


دانلود :

دانلود کامپایلر سی شارپ برای آیفون

دانلود کامپایلر جاوا برای آیفون

دانلود کامپایلر سی پلاس پلاس برای آیفون

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید