5 C
Tehran
سه شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی آمار ناامید کننده ی اصفهانی ها در خانه: ۶ هفته بدون برد!

آمار ناامید کننده ی اصفهانی ها در خانه: ۶ هفته بدون برد!

از آخرین باری که یک تیم اصفهانی در لیگ سیزدهم موفق شد از امتیازات بازی خانگی استفاده کامل کند و به سه امتیاز برسد شش هفته گذشته است

سایت گل- از آخرین باری که یک تیم اصفهانی در لیگ سیزدهم موفق شد از امتیازات بازی خانگی استفاده کامل کند و به سه امتیاز برسد شش هفته گذشته و سپاهان می تواند در بازی روز پنج شنبه مقابل استقلال روند این نبردن ها را از بین ببرد. 
همین سپاهان در هفته دهم با دو گل هادی عقیلی و امین جهان عالیان موفق شد در ورزشگاه فولادشهر پرسپولیس را شکست دهد و بعد از آن ذوب آهن در هفته یازدهم که بر روی کاغذ میزبان سپاهان بود به این تیم باخت تا ناکامی های خانگی اصفهانی ها از هفته یازدهم آغاز شود. 
تساوی سپاهان مقابل مس کرمان، بازی یک بر یک ذوب آهن مقابل صبا، شکست سپاهان مقابل ملوان، باخت ذوب آهن مقابل راه آهن و در نهایت شکست دوباره لوکا بوناچیچ مقابل استقلال خوزستان شش بازی دیگری بود که نشان داد زمین فولادشهر به اصفهانی ها نمی سازد و نه کرانچار و نه بوناچیچ موفق به کسب پیروزی در لیگ برتر نشدند. البته ذوب آهن در این فاصله یک بار مقابل نفت تهران به پیروزی رسید که آن مسابقه در جام حذفی برگزار شد و ربطی به بازی های لیگ نداشت. سپاهان این فرصت را دارد تا در هفته هفدهم لیگ برتر خاطره برد پرسپولیس را این بار مقابل استقلال تکرار کند و طلسم نبردن اصفهانی‌ها در ورزشگاه فولادشهر را بشکند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید