آقای قالیباف، به رسانه هایتان بگویید آرام بگیرند

پیشنهاد پناهندگی ،محاکمه قضایی، رفتن به کهریزک، جاه طلب، خدمه شهرداری، گذشتن تاریخ مصرف و… تنها بخشی از توهین ها به احمدی نژاد است که رسانه حامی قالیباف منتشر کرده است.

اردبیل نیوز: پیشنهاد پناهندگی ،محاکمه قضایی، رفتن به کهریزک، جاه طلب، خدمه شهرداری، گذشتن تاریخ مصرف و… تنها بخشی از توهین ها به احمدی نژاد است که رسانه حامی قالیباف منتشر کرده است.

این عبارات برگرفته از سایت شفاف است که عصر امروز در سایت خبری برنا انعکاس یافته است.
در بخشی از این مطلب آمده است :
سایت شفاف از جمله رسانه های اقماری حامی شهردار تهران است که گوی رقابت در توهین، تهمت و سیاه نمایی نسبت به دولت و حامیان او را گاهی از بیگانگان و لندن نشین ها نیز ربوده است و اگرچه پرداختن به مطلبی که حتی اسم این رسانه در آن باشد در شان و منزلت دوستداران گفتمان انقلاب نیست اما گاهی برای تلنگری به برخی مسوولان مجبورمی شویم تا برخی مسائل رامتذکر شویم.
این رسانه حامی قالیباف، این بار با ارایه مطلبی در خصوص آینده سیاسی احمدی نژاد پس از اتمام ریاست جمهوری و انتشار برخی نظرات که بعضا حاوی حرف هایی است که بیشتر شایسته منتشر کنندگان آن است، به توهین و سیاه نمایی مجدد نسبت به دولت و رئیس جمهور پرداخته است.
بر اساس این خبر، نویسندگان این مطلب با آوردن بخش نظرات در ادامه بخش انتهایی با ذکر این پرسش که «احمدی نژاد بعد از ریاست جمهوری چه خواهد شد؟ نظر شما چیست؟» سعی در تهییج افکار در تایید ادعاهای خود کرده اند.
سایت برنا درادامه می افزاید :حال سوال اینجاست که در شرایط فعلی و پس از رقم خوردن حماسه با شکوه ملت ایران و در حالی که رهبر انقلاب از همدلی مسئولان سخن می گویند و مکررا به پرهیز از سیاه نمایی و حاشیه سازی تاکید دارند، طرح چنین سئوالی به حل کدام یک از مشکلات کشور کمک خواهد کرد؟ این سوالی جدیست که باید به آن پاسخ داده شود.
این سایت می افزاید : معلوم نیست دوستان محترم در نهادهای نظارتی که به صورت فله ای اقدام به فیلترینگ رسانه های حامی دولت می کنند بالاخره چه زمانی قرار است با این دست رسانه هایی که محتوایشان هیچ تناسبی با گفتمان انقلاب اسلامی ندارد برخورد کنند؟ رسانه هایی که باعث شده اند گاهی از اینکه خود را در میان مردم به عنوان عضو کوچکی از جامعه مقدس رسانه ای کشور بخوانیم شرمنده شویم.

شکست سنگین محمد باقر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری و قوت گرفتن احتمال کنار گذاشته شدن وی از شهرداری تهران، برای حامیان او بویژه حلقه رسانه ای قالیباف گران آمده است؛ حلقه ای که بنا به اطلاعات به دست آمده، نامزد خود را پیروز قطعی انتخابات ریاست جمهوری می دانسته و حتی جزئی ترین پست های دولتی را هم میان خود تقسیم کرده بودند. این گروه اکنون، احمدی نژاد و سانه های حامی دولت را یکی از مسببان شکست خود و پیروزی حسن روحانی در انتخابات می دانند و بدیهی است که با چنین ذهنیتی، رییس جمهور و رانه های حامی وی را آماج انواع حملات و توهین ها قرار می دهند. به نظر می رسد این روزها دکتر محمد باقر قالیباف، باید نقش پررنگتری در آرام کردن تیم رسانه ای اش ایفا کند.

شبکه ایران /

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید