آغاز پیش تولید «باغ بی روزنه» از مجموعه «شبکه»

بعد از بهنوش بختیاری و علیرضا جلالی تبار، آرش تاج و افسانه ناصری به سریال «شبکه» پیوستند.
به گزارش بانی فیلم، فصل دوم سریال «شبکه» با عنوان «باغ بی روزنه» این روزها در مرحله پیش تولید قرار دارد. مجموعه ای که فصل نخست آن با نام «سارق روح» روی انتن شبکه ۵ است و در همین چند قسمت توانسته مورد توجه قرار بگیرد.
این در حالی است که بازیگران جدید به گروه اضافه می شوند. از جمله افسانه ناصری و آرش تاج که این اواخر به گروه اضافه شده اند.
سریال «شبکه» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری از ۱۳ بهمن روی آنتن شبکه ۵ رفته و همزمان با این شبکه از شبکه های دیگر نیز پخش می شود.
اتفاقات این سریال که به قلم هومان فاضل نگاشته شده بر اساس و با الهام از پرونده هاى واقعى موجود در وزارت اطلاعات است و براى اولین بار به تصویر کشیده میشود.
«شبکه» در چند فصل تولید خواهد شد که فصل اول آن با عنوان «سارق روح» هم اکنون روی آنتن است.
دانیال حکیمی ، محمود پاک نیت ، علیرام نورایی ، ویدا جوان ، متین ستوده ، ایرج نوذری ، مجید واشقانی ، کمند امیرسلیمانی ، الناز حبیبی ، علیرضا جلالی تبار ، ساناز سعیدی ، ابوالفضل همراه ، نگین معتضدی ، کریم امینی ، بهنوش بختیاری ، بهرام ابراهیمی ، محمد عمرانی ، ساغر عزیزی ، آرش تاج ، شیوا خسرومهر ، حمیدرضا هدایتی ، شیما جعفرزاده ، الهام طهوری ، امیرکریمی بازیگران این مجموعه هستند.

با سایت خبری ملکانه همراه باشد…

[ad_2]

banifilm.ir

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید