آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا در آذربایجان غربی


به گزارش خبرنگار مهر، عباداله اکبری پیش از ظهر شنبه در نشست خبری با اشاره به آغاز طرح نظارتی ویژه شب یلدازاز ۲۱ آذر ماه در استان اظهارداشت: این طرح با هدف کنترل و نظارت بازار آغاز شده و تا یک دی ماه ادامه خواهد داشت.


وی اضافه کرد: در طرح نظارتی ویژه شب یلدا انواع آجیل ، شیرینی و میوه از حیث موجودی، قیمت و نحوه عرضه مورد نظارت قرار گرفته و با هرگونه تخلف احتمالی برخورد خواهد شد.


اکبری ایجاد آرامش روانی در شهروندان، حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و جلوگیری از سوء استفاده عوامل سودجو درسطح بازار را از جمله اهداف اجرایی طرح مذکور برشمرد.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: تمام واحدهای صنفی موظف به درج قیمت بر روی اجناس و نصب قیمت های تعیین شده هستند.


وی با بیان اینکه در حال حاضر اقدامات نظارتی و بازرسی درسطح واحدهای توزیع کننده به منظور حصول اطمینان از رعایت ضرایب سود مصوب تشدید شده است، یادآورشد: در این راستا علاوه بر رسیدگی به موقع به شکایات مردمی با متخلفین حسب مورد برابر قوانین و مقررات جاری برخورد قانونی سریع و قاطع صورت خواهد گرفت.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی از مردم خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از گران فروشی و کم فروشی، مراتب را با شماره سامانه ۱۲۴ به بازرسان این سازمان اطلاع دهند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید